וין דיזל אספה 100 מיליון מנויים בפייסבוק

רשתות חברתיות בחייו של האדם המודרנילשחק תפקיד ענק, במיוחד אם הוא שחקן. מספר המנויים משפיע, אם כי בעקיפין, על הקריירה שלו, ואת האירועים כי הם מכוסים ברשתות חברתיות הם resonated הודות חסידיו ואת הדיונים שלהם. השחקן וין דיזל הפך לאדם השלישי, אשר ברשת חברתית אחת, במקרה זה פייסבוק, מספר המנויים עלה על 100 מיליון דולר.

צוקרברג, רודריגז בירך את היין על ההישג הזה

דיזל בן ה -49 במספר המנוייםפייסבוק מפנה מקום רק לזמרת שאקירה ולכדורגל קריסטיאנו רונאלדו. עם הישג יוצא דופן זה, וויין היה בירך על ידי מייסד הרשת החברתית - מארק צוקרברג. המיליארדר בן ה -32 פרסם בדף שלו תמונה מהפגישה הראשונה של השחקן והתוכנית, שעליה מדד מארק את משקפיו של ויין. מתחת לתצלום עשה את החתימה הבאה:

"ויין דיזל, אני מברך אותך על מאה הראשוניםמיליון מנויים! זוהי התמונה האהובה עליך איתך. אני זוכר את ההיכרות הראשונה שלנו ואת הדרך שבה המשקפיים שלך ניסיתי היו נהדר. שוב, אני מברך אותך! ".

בנוסף צוקרברג, יין היה בירך על ידי עמיתו, השחקנית מישל רודריגז. הנה מה שאתה יכול לקרוא בהודעה שלה:

"ידידתי היקרה, וין דיזל! אני מברך אותך על ההישג הזה, כי 100 מיליון עוקבים הם די הרבה. הלוואי שלא עצרת שם. אני באמת מעריך את הידידות שלנו! ".
ראה גם
  • שרליז ת'רון הופיעה בבכורה של "מהיר ועצבני 8" בזרועותיו של וין דיזל
  • מארק צוקרברג יהיה האב בפעם השנייה
  • מארק צוקרברג עשה את הצעדים הראשונים של בתו מקס

יינות דיזל בקרוב להדביק את וויל סמית '

לאחרונה, מאוחדאת הטבלה של כל הדמויות המפורסמות של העסק להראות וזה התגלה, אחרי השחקן וין דיזל על כמות המנויים בפייסבוק יש עמיתו וויל סמית 'שלה. השחקן בן ה -47 אמר שוב ושוב כי הוא אינו אוהד של כל הרשתות החברתיות והתקשורת הווירטואלית, אבל, בכל זאת, פייסבוק משתמשת וויל. נכון להיום, יש לו 75.1 מיליון מנויים. המקום הבא אחרי סמית 'הוא שחקן ג'קי צ'אן עם 64.5 מיליון חסידים, ליידי גאגא עם 61.4 מיליון מנויים, סלינה גומז עם 61 מיליון, ועוד. אגב, הזמר הצעיר גומז הוא בעל התקליטים למספר הכולל של העוקבים בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. מספר המבקשים לעקוב אחר החדשות של סלינה הוא 197 מיליון מנויים.

מארק בירך את היין עם 100 מיליון מנויים

היינות היו גם בירך על ידי עמיתו מישל רודריגז

וין דיזל אספה 100 מיליון מנויים בפייסבוק