משתמשי האינטרנט ביקרו תמונה של ריהאנה ואחייניתה

ריהאנה זועמת אפילו מעריציה המסורים,ומניח תמונה שנוי במחלוקת על הדף שלו באינסטגרם. במסגרת, זמרת עירומה מנשקת על השפתיים את אחייניתו בת השלוש, בת שלוש, מה רירי לא שמע עליה ...

דודה אדיבה

ריהאנה בת ה -28 עדיין לא רכשה את ילדיה, אבל היא אוהבת לשחק עם הילדים. הזמרת אוהבת לשמרטף עם אחייניתה הוד מלכותה, שגם היא זקוקה לילדה שלה.

הורים של ילדה קטנה חמודה בשמחהלהשאיר אותו בטיפול של רירי. יחד עם הילדה הקטנה המבצעת הולכת לקניות, היא הולכת לנוח והיא עוסקת רק בענייני היומיום. צילום הדו"ח על הפנאי עם Madge, היא לעתים קרובות מקומות ברשתות חברתיות, קבלת ים של מחמאות מן העוקבים. עם זאת, הפעם הצאן לשעבר של דרייק התמוטטה של ​​ביקורת.

התנהגות לא חוקית

במסגרתו של ריהאנה נראתה מסגרת מעורפלתאתמול, אבל כבר גרמה לוויכוח לוהט ברשת. בתצלום נראים הרחצה של ריהאנה ושל הוד מלכותי בחדר האמבטיה. כל דבר, אבל הילדה והזמרת מצטלמות לגמרי ומתנשקות. עבור רבים זה הרגע נראה לא נוגע ללב, אבל לא טבעי.

המבקרים סבורים שגילוי כזה אינו מקובלרגשות לילדה, ועוד יותר מכך את המיקום של תמונות כאלה באינטרנט. הם מציינים בצדק שכל פדופיל יכול להציל תמונה עם תינוק. כתוצאה מכך, הסתיו המליץ ​​כי רירי ללדת את הילד שלה להפסיק "החלפת" הבת של אחותה תחת התקפה.

ראה גם
  • ריהאנה הציגה אוסף חדש של נעליים
  • עול הכוכב: ריהאנה רדוף על ידי אוהד אובססיבי
  • כולם מדברים על הצורות של ריהאנה: האם היא התאוששה או שהיא במצב?

נראה כי ריהאנה אינה מסכימה עם הערות שליליות, שכן היא לא להסיר את המסגרת מדף שלה.

ריהאנה זועמת על משתמשי האינטרנט

 ריהאנה והמלך סגורים עירומים בחדר האמבטיה

הכוכב מבלה הרבה זמן עם אחייניתו של הוד מלכותו

הזמר לוקח את התינוק לעתים קרובות לטיולים

הנערה מלווה את הכוכב לאירועים חברתיים

רירי הטבילה את אחייניתה בברבדוס