ביונסה במחשבות: פוליטיקה או מוסיקה?

אזרחות פעילה ביונסה ובעלהג'יי זי ידוע הרבה זמן, אבל אף אחד לא ציפה כי שאיפות מוזיקליות ויצירתיות יעצור אותם סיפוק. בני הזוג משתתפים בפרויקטים רבים של צדקה ופרויקטים חברתיים, הוא קרוב משפחה עם משפחתו של נשיא ארה"ב לשעבר, ועכשיו, על פי המידע של הצהובונים האמריקאים, השתקף על קריירה פוליטית.

ביונסה עם בעלה לאחר המופע

האם ביונסה מתכוננת לבחירות?

מוקדם יותר, התקשורת המערבית שקלה את האופציההופעתו של דמות חדשה בממסד הפוליטי, אבל הם הסתמכו על ג'יי זי ועל שאיפותיו המדהימות. יום אחר, הצהובון המקוון MediaTakeOut הביע נקודת מבט הפוכה לחלוטין: המשפחה היא מהמרת על ביונסה ואת המוניטין שלה ללא דופי. לדברי עיתונאים, יועצים פוליטיים מוזמנים הצוות של צוות הזמר ואת האסטרטגיה של תוכנית הבחירות מפותחת. הצהובון טוען כי הזמרת מתכננת למנות מועמדותה בשנת 2018 כמדד לוס אנג'לס.

מישל אובמה וביונסה

מישל אובמה וביונסה הם חברים ומשתתפים בפרויקטים של צדקה

ביונסה מעורב באופן פעיל בפרויקטים חברתיים

ביונסה מתנדבת בקופות הומניטריות רבות

השאיפות הפוליטיות ביונסה - בדיוני צהובון MediaTakeOut!

החדשות על שאיפות פוליטיות של ביונסההרבה שאלות לא רק בקרב אוהדים, אלא גם בעולם של העסק להראות. לכן, הנציגים הרשמיים של מיהר לתת הפרכה של השמועות ולהבטיח כי הזמר אינו מתכוון לסיים את הקריירה המוזיקלית שלה.

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • הופק על ידי Dzhey זי גילה כי כל שיר מתוך האלבום שלו "04:44" אושר על ידי ביונסה
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב

ביונסה אינו מתכוון לעזוב את הקריירה המוסיקלית שלו

בהיסטוריה האמריקאית היו כמה דוגמאות,כאשר אנשי עסקים בתערוכה הפכו לחלק מן האליטה הפוליטית של המדינה, כך הסבירות כי ביונסה או בעלה ג'יי Z ירצו להוכיח את עצמם בפוליטיקה הוא אפשרי למדי.

בני זוג כוכבים הם חברים עם משפחתו של נשיא ארה"ב לשעבר

בני זוג כוכבים הם חברים עם משפחתו של נשיא ארה"ב לשעבר