תשוקות איטלקיות: ג'יי לו ואלכס רודריגז מרבים לעתים קרובות

עבור רבים, היחסים בין ג 'ניפר לופז החדש שלההחבר אלכס רודריגז, המתפתח במהירות כה רבה, נראה אידיאלי, אבל המידע של אנשים מבפנים, והכי חשוב, תמונות טריות של ידוענים שנפגעו, להראות את ההפך.

שתיקה כבדה

בערב של יום שבת האחרון, 47 בן ג 'יי Lo ו41 בן אלכס רודריגז בילה במסעדה האיטלקית מאדו במערב הוליווד. פפראצי לא יכול היה להשיג את היונים במוסד, אבל קלט איך הם עוזבים את המסעדה. יושבת רולס רויס, אוהבי מנופח לא לדבר ולראות בכיוונים שונים כדי לרסן את הרגשות ולא להמשיך את הסכסוך שהחל בארוחת הערב.

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

ג 'יי Lo

ג 'יי Lo

אלכס רודריגז

אלכס רודריגז

שחקן בייסבול אלכס רודריגז

מזג סוער וקנאה

כפי שאמר הפנימי, שחקן הבייסבול והזמררבו על שולחן, שוחחו על שיתוף הפעולה של ג'יי לאו עם בעלה לשעבר, מארק אנתוני, אשר, אגב, הוא עכשיו ללא הפרעה שקוע לחלוטין הרומנטיקה שלו עם המודל של מריאנה דאונינג, שמתאים לו את הבנות. לופז, שמקליט אלבום חדש בספרדית, רוצה לשיר את אחד המסלולים עם בעלה לשעבר שרודריגז לא אוהב.

מארק אנטוני בן ה -48, עם הדגם מריאן דאונינג בן ה -21

מארק אנטוני בן ה -48, עם הדגם מריאן דאונינג בן ה -21

אלכס, שיש לו את המוניטין של לאבלייס, פשוטלא מאמין ביחסים בין גבר לאשה. הוא בטוח שאנתוני עדיין לא אדיש לאשתו לשעבר, שילדה ממנו שני ילדים, ונזכרת בנשיקה הלוהטת של מארק וג'ניפר על הבמה.

ג 'ניפר לופז ומארק אנתוני /

ג 'ניפר לופז ומארק אנתוני /

לאמריקה הלטינית הלטינית, שהיא מאוד טמפרמנטלית ועצמאית, לא תצדיק את עצמו לפני רודריגז, ובמיוחד לרגל הפאראנויה שלו.

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

בואו נוסיף, הרומן של ידוענים התחיל לדבר בתחילת החודש. ג'ניפר לופז ואלכס רודריגז נראו מאושרים מאוד ולקחו כל הזדמנות להישאר יחד. האם הסערה תעבור?