אלכס רודריגז הראשון תגובות על הקשר שלו עם ג 'ניפר לופז

כוכב הפופ בן ה -47 ג'ניפר לופז מצאתחליף ראוי לרקדן קספר סמארט. העובדה שהזמרת החלה להיפגש עם שחקן הבייסבול אלכס רודריגז, היא נודעה בסוף מארס, אבל רק עכשיו הספורטאי בן ה -41 החליט להגיב בגלוי על הרומנטיקה שלו עם ג'ניפר.

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

ראיון בתוכנית הדיבור The View

למרות העובדה כי ידוענים נפגשיםלא הרבה זמן, הם נראים כל הזמן במקומות ציבוריים וטיולים. לפני כמה ימים נודע כי לופז ורודריגס טס לניו יורק, שם החליטו לשלב את שימושי עם נעים. אז, אלכס הוזמן לדבר להראות את התצוגה, שם הוא סיפר לא רק על ההישגים שלו בקריירה הספורטיבית, אלא גם על הקשר עם ג 'ניפר. זה מה שאמר שחקן הבייסבול על אהובתו:

"הרומן הזה הוא מתנה בשבילי. לא יכולתי לדמיין שג'ניפר היא אשה מדהימה כל כך. מבחינתי, מערכת יחסים זו היתה הפתעה. מעולם לא חשבתי שלופז יכול לעניין אותי. כמובן, הכרתי אותה חזותית ושמעתי עליה המון, אבל העובדה שהזמרת מאוד חכמה, חביבה, חכמה, התבררה רק אחרי שדיברה איתה. חוץ מזה, ג 'ניפר צריך להיות אמר כי היא אחות מדהימה, אם ובת. לופז אוהבת את משפחתה ותמיד תגן על האינטרסים שלה. למרות כל זאת, ג 'ניפר היא אדם פשוט מאוד. אני יכול לומר שהייתי בר מזל שיש לי יחסים איתה ".

אלכס רודריגז

אלכס רודריגז

בסוף הראיון החליט רודריגז להתבדח קצת על לופז ואמר:

"את בטח יודעת שאני משחקת עכשיו"ניו יורק ינקיז", ונראה לי כי ג 'ניפר צריך להיות אוהד קנאי של המועדון הזה. והנה השאלה היא לא רק מה שאני משחק בה, אלא העובדה שלופז נולד בברונקס ".

ג 'ניפר לופז בניו יורק

ג 'ניפר לופז בניו יורק

מי לא היה אומר שום דבר, אבל היחסים של רודריגז ולופז להתפתח במהירות רבה. בסיפור שלה על ג'ניפר, אלכס דיבר על ההעדפות הקולינריות שלה, וגם גילה את הסוד של העובדה שהזמר לא יושב על דיאטה. שחקן הבייסבול נתן את כל הסודות של חולשות גסטרונומיה סלבריטאים. מדבריו התברר שלופז אוהב שוקולד. והיא אוכלת את זה לא רק בצורה הטבעית שלה, אבל גם עם הנאה סופג עוגיות שוקולד וגלידה.

ג 'ניפר לופז הוא לא על דיאטה

לאחר שהירי בתכנית השיחות הסתיים,לופז נפגש עם אלכס והאוהבים הלכו לסעוד באחת המסעדות היקרות במנהטן. נכון, אם הזמרת אכל ממתקים של שוקולד הפעם לא ידוע.

הכוכבים סעדו באחת המסעדות היקרות במנהטן

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

היחסים בין לופז לרודריגז מתפתחים במהירות

אחרי אוגוסט האחרוןזה ידוע כי ג 'ניפר כבר לא נפגש עם רקדנית קספר Smarth, היא זכתה עם רומנים עם גברים מפורסמים רבים. נכון, היחסים עם שחקן הבייסבול הם הראשונים, אשר היו רשמית תגובות על ידי שני הצדדים. למרות העובדה כי ג 'ניפר ואלכס יחד רק חודש, אוהבי לא חלק אחד עם השני. לאחרונה נודע כי הזמרת במשך כמה ימים התיישבו בבית המאהב שלה במיאמי. אחרי זה, אוהבי טס במטוס פרטי כדי Bahamas, שם הם בילו סוף שבוע רומנטי במועדון גולף בייקרס גולף & Ocean.

רומן לופז ורודריגז מתפתחים במהירות

רומן לופז ורודריגז מתפתחים במהירות