בת Dzhey Lo ו Aleksa Rodrigesa להיראות כמו אחיות

ג 'ניפר לופז משותף עם מנוייםתמונה, אשר מציג שתי בנות, הם כל כך דומים, כי הם יכולים להיות אחיות. הם היו אמה בת ה -9 אמה ובתם בת ה -12 של אלכס רודריגז נטשה.

בצעדים של שבעה קילומטר

ג 'ניפר לופז ואלכס רודריגז, מיפגוש חודש וחצי, החליט לקבוע שיא בפיתוח היחסים. הזמר ואת שחקן בייסבול לבלות יחד כל דקה חינם והם מכירים באופן פעיל אחד עם השני. לפני כמה ימים, האוהבים הציגו את בנותיהם, שהסתדרו טוב מאוד.

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges

ג'ניפר הציגה את אלכס לאמה

ג'ניפר הציגה את אלכס לאמה

כמו שתי טיפות מים

בחשבון לופז ב Instagram הופיע טריתמונה של שתי בנות דומות מאוד במראה. אם, עם הזיהוי של הנערה הצעירה, לא היו למעריצים של הזמרת שום בעיות - בתה אמה, היא נאלצה להתעסק עם הבכור.

בנות ג 'ניפר לופז ואלכס רודריגז

בנות ג 'ניפר לופז ואלכס רודריגז

בהתחלה, כולם חשבו שזה משהוקרוב משפחה של משפחת הכוכבים לופז, כי הבנות בתמונה (עם תיקון קל לגיל) דומים, כמו הילדים של אותם הורים. האוהדים של ג'יי לאו נדהמו לגלות שהילדה השנייה שהחזיקה את אמה על גבה היתה בתו של ג'ניפר אלכס רודריגז, נטשה, שאותה העניקה לו בת זוגו לשעבר סינתיה סקרטיס.

לופז עם תאומים אמה ומקס

לופז עם תאומים אמה ומקס

אלכס רודריגז עם בנות נטשה ואלה

אלכס רודריגז עם בנות נטשה ואלה

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

הוסף, בסוף השבוע האחרון המשפחה המורחבתבהרכב של ג 'יי חוק, אלכס רודריגז וילדיהם אמה, מקס, נטשה ואלה החזיקו הרפובליקה הדומיניקנית, כאן הם ביחד נהנו לחגוג את חג הפסחא. חברה ידידותית ביקרה אצל בעלה לשעבר ג'ניפר ואביה של תאומה מארק אנתוני, שהסתדר היטב עם אלכס.

אוהבי הרפובליקה הדומיניקנית

אוהבי הרפובליקה הדומיניקנית