רונדה רוזי עמדה להתחתן עם טרוויס בראון

הג'ודוקה הנשית הפופולארית ביותר בעולםרונדה רוזי בת ה -30, שעכשיו היא לא רק אתלטית, אלא גם שחקנית, ניגשת למזבח עם החבר שלה בן ה -34 MMA טרוויס בראון, מדווחת על תקשורת זרה.

הצעה של היד ואת הלב

זוג ספורטאים רונדה רוזי וטרוויס בראון, לאחר רומנטיקה בת שנתיים, החליטו להתחתן. הוא סיפר על זה על ידי משקל כבד מאוד.

בראון כינה את אהובתו בנישואיהםחג רומנטי בניו זילנד, לפני הנסיעה, הכנת טבעת עם יהלום חסון. לדברי טרוויס, במשך זמן רב הוא לא העז להודות, כתב נאום חגיגי, אבל כשראה את הנוף המרהיב ליד המפל, הוא הבין שזה המקום. על ברך אחת, החתן ביקש את רונדה להפוך לאשתו ולאם ילדיו.

טרוויס בראון

טרוויס בראון

רוזי אישרה שהיא כלה,ואמר שהם לא ימשכו בניצחון. בחלומותיה, חתונה שקטה וידידותית למשפחה ללא עיטורים מיותרים, ולאחר מכן היא פשוט תלך למסעדה כדי לחגוג את האירוע עם האנשים הקרובים שלה.

רונדה רוזי

רונדה רוזי

זוג מתוק

לפני כמה ימים, רוזי ובראון, שטסו הביתה,להכות את העדשה paparazzi. היונים זהרו בשמחה. רודנה, לבושה בשמלה ארוכה מעופפת עם נקודות פולקה עם חתכים גבוהים בצדדים בנעליים על נעלי עקב, היתה נשית מאוד.

היא הציגה בגאווה טבעת של פלטינה ויהלומים שהבהיקה על זרועה השמאלית.

רונדה רוזי וטרוויס בראון

רונדה רוזי וטרוויס בראון

רונדה רוזי

ראה גם
  • ימי חול של הדגמים העשירים והמפורסמים באינסטגרם
  • בן אפלק הודה כי השלים טיפול בתלות באלכוהול
  • בן כמה הוא ארנולד שוורצנגר?

הוסף, אחרי שתי התבוסות האחרונות בזירהאלוף לשעבר UFC מדליית ברונזה של אולימפיאדת בייג 'ין בג' ודו לקח הפסקה בקריירה הספורט שלו הפך פעיל יותר במשחק. הקהל ראה זאת בציורים "הבלתי נשכחים 3", "מהיר וזועם 7", הסדרה "הנקודה העיוורת".

רונדה בדרמה הפלילית של ערוץ NBC "The Blind Spot"

רונדה בדרמה הפלילית של ערוץ NBC "The Blind Spot"

רונדה עם חגורת אליפות UFC

רונדה עם חגורת אליפות UFC