אנג'לינה ג'ולי עם ילדים חגגה בשמחה את יום ההולדת של שילה

27 במאי במשפחה יום Jolie-Pitts מיוחד. בתם הביולוגית הראשונה שילה הופיעה. אתמול הגיעה הילדה לגיל 11, והיא החליטה שיום ההולדת שלה יתקיים לא רק במעגל אם של אחים ואחיות, אלא גם עם חברים מקמבודיה. בהזדמנות זו, אנג'לינה עזבה את כל ענייניה והקדישה את סוף השבוע לילדיה, והביאה אותם לדיסנילנד ולמוזיאון פליאונטולוגי.

אנג'לינה ג'ולי עם בנות ויויאן ושילה

אנג'לינה ג'ולי עם בנות ויויאן ושילה

טיול ב דיסנילנד

בשבת בבוקר בג'ולי ובילדים: Shylo, Vivienne, Knox ו Zahara התחיל עם העובדה שהם הלכו דיסנילנד בקליפורניה. זמן קצר לאחר כניסתם לפארק, הצטרפו אליהם הסופר לון און והשחקנית שרהום סורי מוק, שניתן היה לראות בסרט "תחילה הם הרגו את אבי: זכרונות של בת קמבודיה". כמו התמונות בתמונות, שילה, בדיוק כמו שאר המשתתפים, היה מאושר עם מה שקורה. נערת יום ההולדת, יחד עם אמה ואורחיה, נסעה לטיול על אטרקציות, אכלה גלידה ושיעשעה את עצמה בירי כדורים עם תותחים מיוחדים.

אנג'לינה ג'ולי עם ילדים בדיסנילנד

אנג'לינה ג'ולי עם ילדים בדיסנילנד

לאחר הנסיעה לדיסנילנד הסתיימה, אנג'לינה החליטה לשתף עם רוחות שלה מידע על למה יש אורחים מקמבודיה במסיבת יום ההולדת של שילה:

"הבת שלי ביקשה ממני מזמן להקטין אותהללכת לדיסנילנד. אני מאמין כי יום ההולדת הוא הזדמנות מצוינת עבור זה. אולם, בנוסף לפארק השעשועים, ביקשה בתי עוד דבר אחד - להזמין את חבריה מקמבודיה ולהראות להם את אמריקה. אתה יודע, כל כך נגע בי בקשתה של שילה שאני בשמחה עשיתי את זה ".

ג 'ולי עם ילדים בדיסנילנד

אז חגגו את יום ההולדת של שילה

למרות כל זאת, האוהדים של השחקנית גינואנג'לינה להופעתה בחג. רוב האוהדים היו מודאגים שהשחקנית לא שמה מתחת לחולצת התחתונים, חושפת את קווי המתאר של שדיה לכל אחד.

אנג'לינה עם ילדים בדיסנילנד

אוהדים גינו את ג'ולי על הופעתה

אוהדים גינו את ג'ולי על הופעתה

ראה גם
  • Andzhelina Dzholi ביקר בקניה עם משימה חשובה כשגריר באו"ם
  • בראד פיט חגג את עולם היום של האב עם ילדיו
  • תמונת היום: Dzholi Andzhelina יפה עם הילדים בשדה התעופה

יום הולדתו נחגג במוזיאון הפליאונטולוגי

עד מהרה האוהדים דנו המראה של כוכב הקולנוע עםבחורים בדיסנילנד, איך ג'ולי נתנה סיבה חדשה לדבר. הבוקר, השחקנית הופיעה במוזיאון הפליאונטולוגי בחווה ברה לה ברה. על אדמתו נמצאה מסת שרידים של בעלי חיים עתיקים, מה שגרם לאינטרס מיוחד בקרב פליאונטולוגים. במשך הזמן, החווה הזו הפכה לאולם תצוגה ענקי באוויר הפתוח, שבו מבקרים אלפי תיירים. כדי לעבור את החווה עברה ביעילות של 100%, אנג'לינה שכרה מדריך שסיפר לה ולילדים על מה שהם רואים ולאן הם הולכים.

הפעם התלבשה ג'ולי בשמלת סארפן שחורה עם רצועות דקות וצעיף אפור שכיסה את זרועותיה החשופות. השחקנית הוסיפה את משקפי המשקפיים ואת המגפיים הגבוהים.

אנג'לינה ג'ולי בילתה בסופי שבוע עם ילדים

אנג'לינה ג'ולי בחוות לה ברה לה ברה

אנג'לינה ג'ולי בחוות לה ברה לה ברה

אנג'לינה ג'ולי עם ילדים וחבריהם מקמבודיה

אנג'לינה ג'ולי עם ילדים וחבריהם מקמבודיה