סקוט Disik חגג את יום הולדתו בעליזות בזרועות 18 בן Sofii ריצ'י

יום אחר, כוכב הטלוויזיה סקוט דיסיק, מיידועה כאביה של שלושה ילדים ובעלה קורטני Kardashian, בן 34. כדי לחגוג את יום ההולדת שלו, החליט סקוט בחברתה של חברה צעירה - דוגמנית סופיה ריצ'י בת ה -18, שאיתה פיתח יחסים מאוד לבביים.

סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י

סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י

כיף סוער על יאכטה בקאן

יום ההולדת שלו נקבע לא על ידי דיסיקיום אחד. הוא שכר יאכטה ענקית בקאן והזמין את חבריו לספינה. עם זאת, רוב הצלמים התעניין המודל הצעיר סופיה ריצ 'י, עם סקוט בילה את רוב זמנו. הצעירים חייכו במתיקות רבה, עשו לעצמם סלבריטאים, חיבשו וטיפלו לכל עבר. בנוסף, סופיה ללא היסוס שינה את בגד ים ליד סקוט, חזה חשוף.

סלפי סקוט וסופיה

סלפי סקוט וסופיה

דיקסיק חגג את יום הולדתו על יאכטה

צילומי ערב של בני הזוג האלה היו מאודמתובל. על הסיפון בגלימה לבנה כשלג החליטה להרגיע את ריצ'י, אבל במשך זמן רב לשבת בכורסה ולהתפעל מהשקיעה היא לא היתה חייבת, אחרי הכול, סמוך אליה הופיע סקוט, שהחל לחבק אותה ולנשק אותה. על פי התמונות, לסופיה היה מצב רוח משועשע למדי, כי היא ברחה מהנער, צוחקת בקול וצועקת משפטים פרובוקטיביים שונים. לאחר שהצעירים נהנו על הסיפון, הם נכנסו לבקתה של היאכטה. זמן קצר לאחר מכן הופיע בדף של ריצ'י באינסטגרם, שבו סיפרה הנערה שהיא ודיסיק הם רק ידידים, ושאין שום ספק ברומן כלשהו.

סקוט וסופיה מבלים יחד

סקוט וסופיה מבלים יחד

סקוט וסופיה שולל

סקוט וסופיה שולל

סופיה הודתה שהיא וסקוט הם רק חברים

סופיה הודתה שהיא וסקוט הם רק חברים

ראה גם
  • סופיה ריצ'י טינג הופיעה על השער של המגזין והעיר על הרומן שלהם עם סקוט Disikom
  • סקוט Disik ו סופיה ריצ'י נראו שוב במועד
  • שערוריה במשפחה קרדשיאן-ג'נר: קים קריס לא אהב את ההתנהגות סקוט Disika

סקוט אינו מכחיש את הנאה עם נשים

לאחרונה יש הרבה קורה על דיסיקשמועות שקשורות לרומנים רבים עם נשים שונות. העיתונות שוב ושוב דלף מידע כי קורטני Kardashian וקרובי שלה הם מאוד לא מרוצה עם זה חיים סקוט. קודם כל, בן הזוג לשעבר מודאג לגבי הילדים המשותפים, שרואים איך אבא שלהם מבודר עם דגמים שונים. לאחרונה, התקשורת פרסמה סדרה של תמונות שעליהן דיסיק נהנית עם שחקנית הקולנוע בת ה -19 בלה ת'ורן. אחרי כמה ימים ולילות סוערים, שבהם היה המשקה זורם, והמוזיקה לא עצרה לרגע, בלה השאירה את סקוט ואת חבריו וחזרה לביתה. לאחר מכן, הילדה ברשת החברתית כתבה פוסט אדיר, שבו אמרה שהיא מרגישה מושפלת ומשומשת.

סופיה ודיסיק ביום הולדתו

סופיה ודיסיק ביום הולדתו

סופיה משחקת עם סקוט עם גרב

לאחר שעזב את תורן, דיסיק לא התאבל זמן רבלמחרת, ב מלא הוא פלירטט עם סטייליסט אקס השחקנית שלו קלואי ברטולי, שגרמה הפרדה בשנת 2015. Kourtney וסקוט. עם זאת, מערכת היחסים הזו גם לא נמשכו זמן רב, ובתוך שבוע לאחר מכן Disik נרשמה על מצלמה על ידי פפארצי עם החבר הטוב שלו Elloy Rossoy, שאיתם הם בילו זמן בבריטניה, נהנים משהייה רגועה באחד ממלונות היוקרה. וזה לא רשימה מלאה של Disika אוהבי חולף.

דיסיק מפלרטט עם הבגדים של סופיה

דיסיק מפלרטט עם הבגדים של סופיה

מסיבת יום הולדת עבור דיסיק

מסיבת יום הולדת עבור דיסיק