קיילי ג'נר וטרוויס סקוט עשו מיני קעקועים זהים

19 בן קיילי ג 'ניר ואת החבר החדש שלה25 בן טרוויס סקוט אינו מעיר על מערכת היחסים שלהם, וזה מפתיע, בהתחשב באהבה של נציגי יחסי ציבור של שבט Kardashian. ביום השני, מאהבים ללא מילים מיותרות אישרו את כוח הרגשות שלהם על ידי יצירת קעקועים זוגיות.

כהצהרת אהבה

קיילי ג'נר וטרוויס סקוט, המפגשיםרק כמה חודשים, החליט להקדיש כל קעקועים אחרים. יונים עשו שרטוטים זהים לחלוטין על גופם, שיתוף תמונות של קעקועים ברשת.

טרוויס סקוט וקיילי ג'נר בשבוע שעבר

טרוויס סקוט וקיילי ג'נר בשבוע שעבר

טראוויס סקוט וקילי ג'נר

כוכב להראות המציאות מתארח Snapchatתמונה שלה על רגל ימין, על הקרסול שבו הופיע פרפר קטן, והמוזיקאי פירסם צילום דומה, כשההבדל היחיד הוא שהפרפר מתוח על קרסול רגלו השמאלית.

קעקוע קיילי ג 'ניר

קעקוע קיילי ג 'ניר

טראוויס סקוט קעקוע

טראוויס סקוט קעקוע

ציור כזה עבור קעקועים נבחר לא כלאחר יד, והוא נעשה על המניעים של הרכב פופולרי של סקוט "פרפר", אוהדים של יצירתיות של הראפר מובטחת.

עוד קעקוע לכבוד הבחור

זה קעקוע רומנטי על הגוף של ג 'נר, לאהראשון המוקדש לחבר. כידוע, לפני סקוט היא נפגשה עם עוד ראפר עור כהה Taiga במשך שנתיים. על הקרסול של הנערה יש את האות הראשונה של הכינוי "t".

על הקרסול, ג 'נר יש את המכתב "לא"

על הקרסול, ג 'נר יש את המכתב "לא"

ראה גם
  • שלווה שערורייתית: קנדל וקילי ג'נר שחררו קו פרובוקטיבי של חולצות טריקו!
  • תמונות של האחוזה קיילי Dzhenner הפכו ידועות לציבור
  • קיילי וקנדל ג'נר חגגו את יום האב עם קייטלין ג'נר

לדברי הפנימי, העובדה קיילי לא הביא את הקעקוע,זה לא אומר שהיא חולמת להתאחד עם החבר לשעבר. כמו אמן קעקוע מפורסם רפאל ולדז אמר לכתבים, הלקוח שלו מחפש תמונה מעניינת, אשר עכשיו להסתיר מכתב זה לא אומר שום דבר לה.

טייגה וקיילי ג'נר

טייגה וקיילי ג'נר