ביונסה הפכה תאומי יילוד רצפה ידוע Dzhey דזה

במשך כמה שבועות הציבור תוהה,האם ביונסה וג'יי ז הפכו להורים או לא? אתמול, שמועות שילדיהם נולדו, קיבלו אישור רשמי, והיום התקשורת מתחילה לפתוח את הפרטים הראשונים של האירוע המשמח.

פוסטקטקום

מקורות רבים, פרסומים סמכותיים, כמו גם אביו של הזמר מתיו נואלס מאשרים כי ילדי ביונסה בן ה -35 וג'יי ג'יי בן ה -47 נולדו ביום שלישי.

ביונסה ו Dzhey דזה

ביונסה ו Dzhey דזה

סבו החדש כבר בירך את בתו וחתנואת עצמי על טוויטר, הצבת גלויה החג עם חתימה "עם אהבה, סבא", עם hashtags הסברים "תאומים", "יום הולדת שמח". על פי ההערות, מר נולס כתב:

"הם כאן!".

צום מ Instagram למתיו נואלס

צום מ Instagram למתיו נואלס

מתיו נואלס עם ביונסה

מתיו נואלס עם ביונסה

ילדים לא נאמנים

כולם ציפו כי הזמרת ואת הראפר, הם ייוולדוהבנות ואת 5 בן אייבי כחול יהיו שתי אחיות. זה נאמר לא רק על ידי התקשורת, אלא גם רמז לחבר של משפחת הכוכבים, ברק אובמה, אשר, כפי שאתה יודע, יש שתי בנות - מליה ונטשה, אשר מפוחדים כי ביונסה וג 'יי Z בקרוב לעלות עליו במספר הבנות.

ביונסה עם בתה הכחולה אייבי

ביונסה עם בתה הכחולה אייבי

ביום שישי באולם המרכז הרפואילוס אנג'לס, שם נמצאות האם והתאומים, הופיעה קבוצת קרובי משפחה, בהנהגת סולאנג נואלס הסוערת עם בלונים. מבקרים קרובים ביקרו חברים חדשים במשפחה הגדולה שלהם.

מבקרים ביונסה

מבקרים ביונסה

קרוב משפחה של ביונסה

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • הופק על ידי Dzhey זי גילה כי כל שיר מתוך האלבום שלו "04:44" אושר על ידי ביונסה
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב

עדיין לא בבית

כפי שניתן היה להגיע עיתונאים, הרופאים לאהם ממהרים לכתוב ביונסה והילדים. חייהם ובריאותם אינם מאוימים, אך המקור אמר כי לתאומים "יש כמה בעיות קלות". הזמרות של הזמר בטוח כי זו הסיבה שהיא ובעלה לא ממהרים לדווח אישית על לידת הילדים.