מדיה שהושמעו תאומים שמות ביונסה ו Dzhey דזה

ילדים ביונסה וג'יי זי נולדולפני כמה שבועות. אירוע עליז זה התרחש ב -12 ביוני. בעוד ההורים שזה עתה נקלטו וקרוביהם שומרים על שתיקה, מבלי לספור איחולים פומביים מאביו של הזמר מתיו נואלס, בלי לתת פרטים על הילודים, אנשי המקצוע עושים זאת למענם.

לכבוד שלי

נציגי העיתונות המערבית גילו כיצדהם קוראים לבנם ובתם ביונסה וג'יי זי. מקור ממעגל סגור של כוכבים אמר שהזמר והמוסיקאי לא נהיו צנועים וקראו לתאומים לכבודם.

ביונסה ו Dzhey דזה

ביונסה ו Dzhey דזה

אז, הנערה קיבלה את השם ביי, שהוא קיצור של ביונסה, והילד נקרא שון, כמו ג'יי זי, ששמו האמיתי הוא שון קארטר. אין אישור רשמי של מידע זה עדיין.

ג'לי נפוץ

ביונסה והילוד עדיין לא שוחררו הביתה. דיווח בעבר על קיומו של "בעיה קטנה", בגלל קליפת הרופאים מפחדים לעזוב את בני הזוג ללא השגחה.

באחד הימים התברר כי תינוקות שנולדו לפני המונח נמצאים בקובזה מיוחדת תחת מנורות אולטרה סגול בגלל הגדלת הבילירובין בדם.

אחות בכירה

בניגוד לחששות של ביונסה וג 'יי Z, בתם כחולאיווי אינו מקנא כלל בהוריו של אחיו ואחותו הצעירים, אמרו לו גורמים מבפנים. הנערה שנמצאת ליד אמה בבית החולים מתלהבת לחלוטין מתפקידה כאחות הבכורה ואינה מסוגלת לחכות עד שכולם יחזרו הביתה כדי לשמור על הפירורים.

ביונסה ואייבי הכחולה

ביונסה ואייבי הכחולה

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • הופק על ידי Dzhey זי גילה כי כל שיר מתוך האלבום שלו "04:44" אושר על ידי ביונסה
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב

בינתיים, ג 'יי Z היה העדשה של paparazzi, עוזב את בית החולים UCLA בלוס אנג' לס, שם המשפחה שלו עכשיו. הראפר המאושר לא הצליח לרסן את חיוכו המאושר.

ג'יי ג'יי Z עוזב את בית החולים

ג'יי ג'יי Z עוזב את בית החולים