אידיליה של דיוויד וויקטוריה בקהאם בפסטיבל המוזיקה גלסטונברי

ביום ראשון שעבר באנגליה, הסתיים אחדשל הפסטיבלים הגדולים ביותר של מוסיקה עכשווית, אשר מאז 1970 מתקיים גלסטונבורי. במהלך חמשת ימי הפסטיבל היו בין האורחים האורחים של ג'וני דפ, ברדלי קופר, טילדה סווינטון, בראד פיט, קארה דלבין, מרגוט רובי ודוד וויקטוריה בקהאם.

תקשורת בצד ומנסה להציל את הנישואים

כל יוני התקשורת המערבית לא התעייפה מלספרהעובדה שנישואיהם של אחד הזוגות החזקים ביותר בהוליווד, דוד בן ה -42 ו-ויקטוריה בקהאם בת ה -43, הם רק בעלי אופי רשמי, ופרסום תמונות נוגעות ברשתות החברתיות נעשה כדי להסיט את העיניים. לכאורה שחקן הכדורגל באופן קבוע משנה את אשתו עם מודלים חמוד, מעצב אופנה מנסה נואשות להחזיר את בעלה, אם כי לא אכפת לו כי היא נפגשה עם גברים אחרים.

עדיין הכל בסדר

הכוכבים כוכב שמנסים לא לשלםתשומת לב למה שהעיתונות אומרת עליהם, שוב לא הוכיחה את כוחם של היחסים שלהם, בא לקונצרט של אד שירן במסגרת גלסטונברי.

אד שירן על הבמה בגלסטונבורי

אד שירן על הבמה בגלסטונבורי

דוד וויקטוריה, שביולי חגגו את יום השנה ה -18 לחתונה, מבלי לשים לב לכך שהם מצטלמים, נהנו מהופעה של שירן זה מזה. מאהבים, שגידלו ארבעה ילדים, פלירטטו.

דוד ו ויקטוריה בקהאם האורחים של גלסטונבורי

דוד וויקטוריה בקהאם בגלסטונבורי

דוד וויקטוריה בקהאם בקונצרט

ראה גם
  • הזוג בקהאם הולדת היום הארפר בקהאם
  • למה הזוג בקהאם לנשק את ילדיהם ... על השפתיים?
  • דוד ויקטוריה Bekhem חגג את יום הנישואין ה -18

בקהאם, לבושה חולצה אפורה אופנתית עם נקודות פולקהסנט לורן וג'ינס, מחזיקים טלפון בראשי התיבות שלהם, מחבקים את בעלה, לוחשים משהו באוזנו, נראו מרוצים ונינוחים.

בני זוג דוד ו ויקטוריה בקהאם

דוד וויקטוריה בקהאם בגלסטונבורי