אנשים מעדיפים לנוח בחורף בדרכים שונות, מישהו - בין החורף לטוס במשך שבוע או שבועיים לאזורים חמים יותר, ואוהבי החורף האמיתיים הולכים לממלכת מלכת השלג.

אם אתה מומחה אמיתי של אתרי החורף,חובב סקי הרים רק חורף מושלג, אז אתה בטוח לבקר, לפחות פעם אחת בחיים שלך, מלונות נפלאים וייחודי בנוי כולו קרח ושלג. כאן, אפילו מיטות, שולחנות, כלי וכלים אחרים עשויים מחומרים שלג. לאחר ביקר במקומות אלה, תוכלו לצלול לתוך העולם של תחושות חדשות לחלוטין ואתה יכול להרגיש את עצמך אסקימואים אמיתי.

1. מלון הקרח, שוודיה

Ice Hotel, שוודיה 1

מלון אייס, שוודיה 2

Ice Hotel, שוודיה 3

מלון הקרח, שוודיה 4

מלון הקרח, שוודיה 5

המלון הראשון בעולם בנוי מקרח,היה מלון הקרח בשוודיה. היה אירוע זה בשנת 1989 הרחוקה ומאז כל חורף הוא נבנה מחדש. חומרי בניין הם כ אלף טון של קרח ושלושים מטרים מעוקבים של תערובת של שלג וקרח, אשר נקרא snice. המלון משתרע על שטח של 5,5 אלף מ"ר.

כאן תערוכה שנתית של קרחפסלים, המחזה פשוט מהפנט. נראה כי אתה בעולם של מראות קריסטל. מספר החדרים במלון מוגבל - רק 65, ולכן עדיף להזמין חדר מראש.

גם עבור אורחי המלוןמסדר בידור שונים: מזחלת כלבים, כיתת אמן על ביצוע פסלי קרח, ללמוד לשרוד בתנאי חורף קשים, סקי ו sledging, סאונה, טיולים שונים ועוד. ומאז דצמבר 25 ב הקפלה הקרחות זוגות יכולים אפילו לרשום את הנישואים שלהם.

2. מלון Kakslauttanen Igloo כפר, פינלנד

מלון Kakslauttanen איגלו וילג ', פינלנד

מלון Kakslauttanen Igloo Village, Finland2

Hotel Kakslauttanen Igloo Village, פינלנד 3

Hotel Kakslauttanen Igloo Village, פינלנד 4

איפה, אם לא בפיה Lapland, שווהללכת על החגים ראש השנה או החגים, במיוחד מאז כאן תמצאו אגדה אמיתית החורף. מלון רב פנים זה ממוקם בשמורה הגדולה ביותר של המדינה אורהו קקונן (Urho Kekkonen), כך שהנופים האופנתיים מסופקים לכם, והאורות הצפוניים לא ימשיכו לחכות לכם.

כאן אתה יכול להיות מוזמן להישאר בשלגמחט, בית של בית עץ או בית מגורים מסורתי של לפלנד, כמו גם בדירות מלכותיות או בבתים של כובשי זהב לזוגות מכוונים רומנטית. הוא מציע גם בידור חורף מסורתי, ובנוסף - דיג בקרח ושברי קרח. היתרון העיקרי של המלון הזה הוא שהוא עובד כל השנה בניגוד לרוב האחרים.

3. מלון הקרח Lumilinna, פינלנד

מלון לומילינה, פינלנד 1

מלון לומילינה, פינלנד 2

מלון לומילינה, פינלנד 3

מלון לומילינה, פינלנד 4

מאז האקלים בפינלנד הוא חמור, ולכןמגוון של מלונות שלג ושלג כאן הוא הגדול ביותר, כביכול, על כל הטעם. הנה, למשל, בעיר קמי יש מלון קרח, אשר במראה דומה טירה אמיתית, ולא רק קומפלקס מלון. תאורה יוקרתית והרבה פסלי קרח נותנים את המקום הזה קסם עוד יותר. כאן אתה לא יכול רק לבלות את הלילה, אלא גם לבקר את התפילה, מסעדה או אולם עם פסלים של זמן עתיק.

טירה זו עומדת על כיכר העיר המרכזיתומארח 20 שנה אורחים ומאז הוא מיועד ל -48 מושבים בלבד, הוא אף פעם לא ריק. בארמון הקרח הזה תוכלו להירגע בג'קוזי או באדים בבית המרחץ, וכמובן, המלון מספק לאורחיו כל מיני סוגי בידור חורף, כך שאף אחד לא היה משועמם. אגב, את העלות של החיים בטירה הוא לא כל כך גדול, מ 125 € ליום לאדם.

4. מלון שלג בכפר שלג, פינלנד

מלון סנואו, פינלנד 1

מלון שלג, פינלנד 2

מלון שלג, פינלנד 3

מלון סנואו, פינלנד 4

בעיר הפינית Illysajärvi, שלםכפר של שלג של כפר של שלג, שזה אותו מלון קר וקרח מושלג. הכפר משתרע על שטח של 20 אלף מטרים רבועים. כאן תוכלו למצוא ברים, פסלים יפים, כנסייה, מסעדות וכל המבנים האלה עשויים קוביות קרח ושלג ותפקוד מלא.

במלון כל החדרים עשויים לחלוטין שוניםסגנונות מעוטרים עם פסלי קרח, ומצוידים גם עם אח וחדרי אמבטיה. כאן תוכלו למצוא גם הרבה בידור חורף, ללכת לחווה הצבאים או למהר לתוך החיפושים הלילי מרתק של האורות הצפוניים על snowmobiles.

5. Kirkenes שלג מלון, נורווגיה

Kirkenes Snow Hotel, נורווגיה 1

Kirkenes שלג מלון, נורווגיה 2

Kirkenes Snow Hotel, נורווגיה 3

Kirkenes Snow Hotel, נורווגיה 4

Kirkenes שלג מלון, נורווגיה 5

נורבגיה מזמינה גם תייריםחופשות חורף במלון הקרח Kirkenes שלג מלון, בהיקף של 20 חדרים. זה מלון נס ממוקם Bjornevatne, הנחשב למקום הציורי ביותר במדינה. בנה את המלון בכל שנה, כך שכל תכשיטי הקרח והפסלים יכולים להשתנות.

כל מיני מינים מוצעים גם כאן.בידור, כולל דיג וציד עבור סרטן המלכותי. אבל לפני שאתה יוצא לחופשה למלון הזה, אתה צריך לדעת כי הכללים המקומיים אוסרים את מעון הילדים מתחת לגיל שבע אנשים הסובלים קלסטרופוביה.

6. Sorrisniva Igloo מלון, נורווגיה

Sorrisniva Igloo מלון, נורווגיה 1

Sorrisniva Igloo מלון, נורווגיה 2

Sorrisniva Igloo מלון, נורווגיה 3

Sorrisniva Igloo Hotel, נורווגיה 4

Sorrisniva Igloo מלון, נורווגיה 5

על גדת נהר אלטה בנורווגיה יש עוד אחדמלון קרח עבור 30 חדרים Sorrisniva Igloo מלון. מתחם המלון כולל גם בר קרח, קפלה ומסעדה. כאן יוצעו לאורחים ג'קוזי, סאונה ובידור אחר. המלון מקבל תיירים מינואר עד אפריל.

7. מלון דה גלייס, קנדה

מלון דה גלייס, קנדה 1

מלון דה גלייס, קנדה 2

מלון דה גלייס, קנדה 3

בעיר הקנדית של קוויבק מ ינואר עד מארס גםאתה יכול להישאר במלון הקרח מלון דה גלייס. מלון זה כולל 50 חדרים, אשר תמיד מלאים באורחים. המלון פותח את שעריו מדי שנה מאז 2001, ובמהלך הזמן הזה ביקרו בו יותר מ -500 אלף איש.

בכל החדרים יש חדר אמבטיה צמודקמינים נפלאים. באתר, יש ספא, טרקטורונים ומועדון לילה, כמו גם פסלי קרח רבים שניתן לבקר בהם תמורת תשלום לא רק על ידי אורחי המלון, אך ניתן גם להשתתף ביצירתם.

8. מלון באלה לייק אייס, רומניה

Balea Lake מלון קרח, רומניה 1

Balea Lake מלון קרח, רומניה 2

Balea Lake מלון קרח, רומניה 3

מלון באליה לייק אייס, רומניה 4

מלון באליה לייק אייס, רומניה 5

רומניה החליטה לא לפגר מאחורי מגמות האופנהמאז 2006, מציע גם אורחים ותושבי ארצם כדי להירגע באגדה חורף על החוף של אגם Byla בהרי טרנסילבניה במלון הקרח Balea Lake Ice Hotel. כמו כן, מן הקרח, הכנסייה מגולף מדי שנה.

9. מלון אלפא Resort Tomamu's Ice Hotel, יפן

מלון אלפא טומאמו'ס אייס הוטל, יפן 1

מלון אלפא טומאמו'ס אייס הוטל, יפן 3

מלון אלפא טומאמו'ס אייס הוטל, יפן 4

מלון אלפא טומאמו'ס אייס הוטל, יפן 5

באחד המקומות הקרים ביותר ביפן, עגבניות,המלון פרוש מן הקרח. כאן אתה יכול להשרות אמבטיות חמות או להזמין זוג אופנתי החדש של לבנים קרח עם פסלים מגולפים ורהיטים קרח. וגם היפנים אוהבים לבקר בבר הקרח, שבו כל המשקאות מוגשים בכוסות קרח.

10. Igulu מלון בקמצ'טקה "שטח ההר", רוסיה

Iglu-Hotel, רוסיה 1

Iglu-Hotel, רוסיה 2

Iglu-Hotel, רוסיה 3

Iglu-Hotel, רוסיה 4

Iglu-Hotel, רוסיה 5

למרגלות הר הגעש Vilyuchensky, אשר ממוקםכמה עשרות קילומטרים מן העיר Petropavlovsk קמצ'צקי, הוא מלון קרח מודרני "שטח ההר". מלון זה כולל מספר בתי מחטים בקוטר 3-6 מטר, המיועדים ל -2 אנשים לכל היותר. כמו התושבים הילידים של החלק הצפוני של קמצ'טקה, המיטה של ​​המחט מורכבת משלג ומכוסה עורות חמים. על שטח המתחם אין מסעדה, עם זאת, האורחים יסופקו עם מלא שלוש ארוחות ביום, ובמחט גדולה יש בר קרח. מלון זה מספק הזדמנות ייחודית לצלול לתוך הבריכה החמה עם מים תרמיים חמים חמים.

11. מלון בקרחון, צ'ילה

מלון אייס, צ'ילה 2

ליד העיר פוארטו פיי ליד הר הגעשChoshuenco ישירות הקרחון נבנה מלון. על פי נתונים מסוימים, עלות בנייתו היתה 15 מיליון דולר. במלון יש 4 חדרים עם מיטה, שולחן וכיסאות, אבל אלה דירות צנוע ניתן לבקר כל השנה. ובמרחק של 500 מטר מהמלון על הקרחון יש הזדמנות לגלוש גם בקיץ. אבל בגלל מספר קטן של מקומות את המחירים עבור לינה במלון הקרח הזה הם גבוהים מאוד. עדיין בצ'ילה יש בר קרח, אשר הפך פופולרי ברחבי אמריקה הלטינית.

12. אלפניגלו וילג ', אוסטריה

אלפניגלו וילג ', אוסטריה 1

אלפניגלו וילג ', אוסטריה 2

אלפניגלו וילג ', אוסטריה 3

אוסטריה גם לא לפגר מאחור בסוגיות הפיתוחנופש בחורף. האוסטרים לא החליפו מלון קטן, והם מיד עשו כפר קרח שלם באתר הסקי של קיצביהל. על השטח של מתחם החורף הזה יש מסעדה, כנסייה, בקתות איגלו, מלון קרח ופסלים יפים רבים של קרח. זה יכול להכיל 24 אורחים בחדרים עבור 2 ו 4 אנשים. מחירי לינה הם סבירים, ולכן כל מי שרוצה תייר יכול לבלות את החופשה שלו כאן. פותח את הדלת לאורחים בכפר קרח בתחילת דצמבר ועובד עד סוף מארס.