אתה אפילו לא יכול לדמיין כמה נורא דגים יכול להיות. פגוש - מפלצות המים המסוכנות ביותר שחיות על הפלנטה שלנו.

יש דגים, ששיניהם חדות, כמו להבסכיני גילוח, והם יכולים לייצג לא פחות סכנה לבני אדם מאשר, למשל, אריה או תנין. דג מפלצת כזה חי לא רק במעמקי האוקיינוס, אלא גם בנהרות ואגמים של מים מתוקים, ואפילו במים רדודים. לכן, בעת כניסה למאגר לא ידוע, במיוחד אי שם באזורים הטרופיים, אתה לא צריך לאבד את ערנותך.

1. ערכת דגים

דגים Paku1

דגים Paku2

דג זה יכול להגיע מטר אחד אורך ושוקלים כ -25 ק"ג. שיניה דומות לצורה האנושית, אבל אם הדג הזה נושך אותך, לא תמצא אותו. מפלצת זו מאכלס את נהרות האמזונס, אבל לאחר המאפשר ספורט דיג עבור מין זה, הוא התפשט במימי צפון אמריקה ואסיה.

בשנת 1994, בגיניאה החדשה, שנייםפטירות בקרב דייגים. הם נמצאו לגמרי מנוקבים בשיניים, המוות בא מאובדן דם. זה לא היה ידוע מיד אשר החיה תקפו את הגברים, עם זאת, כפי שהתברר מאוחר יותר, הדג עשה את החפיסה.

2. חשמל אקנה

אקנה חשמלית

היצור הזה, בדומה לתערובת של נחש ודגים,הוא נמצא באמזונס ובנהרות של דרום אמריקה וכאשר סכנה או טרף מתרחש, הוא פוגע בקורבנותיו עם זרם חשמלי של 600 וולט. רמה כזו מספיקה כדי להרוג אדם.

3. דגים אטלנטיים

דגים אטלנטיים

במראה, הדג הזה דומה להווהמפלצת בעלת מערכת נוראית של שיניים קטנות וחדות. המשקל של זה יכול להיות 30 ק"ג, ואורך של דגים ראש יכול להגיע 2 מטר. המפלצת חיה באוקיינוס ​​ומתחפשת בין צוקי הים.

כאשר תוקפים, דג גדול נפתחפה ענק ונושך את שיניו בגופו של הקורבן. בפה של דג קטן יכול להתאים כדורגל, אשר הוא יכול לבלוע ללא קושי. לא ניתן להציל את האדם מהתקפתו של טורף ים כזה, יש סכנה אפילו להיבלע בשלמותו, מכיוון שגודל הבטן, הדג האימתני הזה, הוא כמעט אורך גופו. היו מקרים שבהם נמצאו שרידי אדם בבטן של דגים אלה.

4. נמר דגים

דג נמר 1

דג טיגר 2

דג נמר או גוליית הוא מפלצת אמיתיתטורף פראי בין תושבי מאגרי המים המתוקים. דג זה יכול להגיע למשקל של 50 ק"ג, שיניים חדות ענק יכול בקלות לקרוע את הקורבן לגזרים. המפלצת צמא דם תוקפת ואוכלת חיות לכודים בנהר ולא יסרב לתקוף את האדם. ביסודו של דבר, זה חי דגים במימי אפריקה, במיוחד נהר קונגו אגם טנגנייקה.

5. שפמנון בגאריוס

דג ג 'ונס 1

דגים Gunch2

שפמנון זה נקרא גם דג גנץ,בעיקר בנהר קאלי, הנמצא בין הודו לנפאל. זהו דג קניבל, הוא הגורם העיקרי בהיעלמות של אנשים על הנהר. המשקל של שפמנון יכול להגיע עד 140 ק"ג, והוא יכול לתקוף אפילו עם קהל של אנשים.

אבל אנשים עצמם אשם בכך דגיםמכור לבשר אדם, כפי שאנשים מקומיים, על פי מנהגים עתיקים, שולחים את גופותיהם של המתים למחצה בשינה האחרונה אחרי כל הטקסים ההודיים לאורך הנהר הזה.

6. דגים של הלחמה

דג של paryara1

דגים של paiara2

דגים paiara או מקרל hydrolylic פשוטמכה את גבולות הדמיון האנושי - זה דג ערפד, הרוזן האמיתי של דרקולה בתמונה של תושב מים. המפלצת גדלה ל -1.5 מטר ואורכה כ -14 ק"ג. אורכו של כלבו התחתון יכול להגיע ל -16 ס"מ, והוא מיישם את הניבים שלו, בידיעה את מיקום האיברים הפנימיים של הקורבן. לכן, אדם חסרי דאגה בנהרות האמזונס יכול לקבל ביס קטלני מן הדג הזה מפחיד. היא בבירור תקע את שיניה ישירות לתוך הלב או הריאה, ובכך להרוג את טרף פעם אחת.

7. אבן דגים

דג אבן 1

דג אבן 2

יבלת או דג אבן הוא אחד ביותרדגים רעילים בעולם. דג ים זה הוא אדון הסוואה בין שוניות האלמוגים. היא מתחפשת לאבן, מתנפצת בחול מלמטה ומחכה לטרף שלה. לאכול את הדג הזה, כמובן, לא יכול, אבל להרוג - בקלות.

מאז דג זה דומה מאוד אבן וחיזה יותר במים רדודים, אדם יכול לבוא אליו, שעבורה הוא קיבל מנה גדושה של רעל קטלני. הדבר הגרוע ביותר כי תרופה נגד להרעיל דגים-אבן שיש, ואנשים מתים בייסורים נוראים כמו הרעל לא לפעול במהירות הבזק, ובמשך כמה שעות. דג זה נפוץ במימי האוקיינוסים השקט וההודי כמו גם במים הרדודים של הים האדום, כך שהמבקרים שלנו יש סיכוי אמיתי לפגוש את המפלצת הזו, למשל, בתקופת החגים פופולרי שארם א שייח או הורגדה.

8. דג של נחשים

דג של נחשים 1

דג של נחשים

הדג הטורף המסוכן הזה נראה לראשונה ברוסיהבנהרות במזרח הרחוק ובאיזור פרימוריה, כמו גם בקוריאה ובסין. אבל היום, snakeheads יכול להיפגש במאגרים של מדינות אחרות. הוא לא pereborchiv באוכל אוכל כל תושבי החיים של נהרות, כמו גם דו חיים. בממוצע, הדג יכול לשקול 10 ק"ג, אבל היו אנשים שהגיעו 30 ק"ג. אם אדם נושך דג כזה, אז זה יכול לגרום לפציעה חמורה.

9. דג ונדליה

Vandelia דגים

דג של ונדליה 2

דג זה חי במימי האמזונס והוא נורא עבוראדם בגודל שלו, באופן פרדוקסלי זה נשמע. וונדליה אוכלת בשר, ובזכות גודלו (2.5 ס"מ לכל היותר ואורך עובי של 3 מ"מ) יכול לחדור לגוף האדם דרך השופכן או פי הטבעת ואכול את הבשר מבפנים, ומביא את סבל הקורבן ואת הסבל. דג זה שוחה על ריח הדם והשתן, שכן הוא מקורות המזון שלו. אבל למרבה המזל, מקרים כאלה הם נדירים מאוד.

10. פיראנה

פיראניה

פיראניה

פיראניה קטנה ונוראהארסנל טרפזיוס שיניים חדות, המאפשרים כמה שניות כדי לקרוע חתיכות של בשר. שיניה חופרות בבשר באותה קלות כמו סכין חמה חותכת את השמן. דגים אלה מגיעים לכל היותר באורך של 30 ס"מ, אבל הם שוחים ומתקיפים בחפיסות, ובתוך פרק זמן קצר מאוד, למשל, מפגר הפרה נותרו רק עצמות. אם החבורה של דגים אלה צמאי דם צמאי לתקוף אדם, סביר להניח, הוא לא יישמר.

11. קיפוד דגים

דגים ezh1

קיפוד דגים 2

דג זה ידוע לשמצה על היותו מאודרעיל, בעור, קרבים ושחלות מכיל כמות עצומה של tetrodotoxin. זה חומר, נופל לתוך הגוף של הקורבן, משפיע על המוח, גרימת שיתוק ואז מוות. לכן, עדיף לא לאכול את הדג הזה. עם זאת, ביפן, מעדן הוא מנה שהוכנה דגים פוגו, שהוא סוג של קיפוד דגים. אבל הם מאומנים על ידי אנשי מקצוע אשר במשך שנים רבות למדו כראוי לחתוך פוגה כך רעל לא להרעיל בשר. אבל ללא ניסיון, על מגש אתה יכול לתת לאדם למות עם דג.

12. כבש הטייס

כבש מסולסל

שיפוע 2

הרמפה הענקית מסוללת מסוכן עבור ארוך שלהאף, צידי אשר ישנם תהליכים חד כתער. פשוט ככה שבע רמפה אנושית ההתקפה לא תהיה, אבל יש תחושה מוגברת של הגנה טריטוריאלית ראיה ירודה מאוד, כך שאם אדם יהיה במקום הלא הנכון בזמן הלא הנכון, הרמפה עם כל שלך עשוי לתת לה וראה את הכניסה ולהפוך הקורבן שלהם לתוך טחון . הסכנה טמונה בעובדה כי מפלצת הנהר הזה מוסווה לחלוטין והודעה לפעמים זה יכול להיות מאוחר מדי. עם זאת, סוג זה של דוכנים תחת איום הכחדה בשל אופי הרעלה של פעילות אנושית.

13. דג גואס

גוואסי דג

דגים בגואסי 2

בהשוואה לדגים, כל האחריםנציגים הם רק דגים קטנים. Guasu הוא לא בלי סיבה בשם "ענק ענק ענק", כי ממדיו הם מפחידים. דג זה שוקל כ -450 ק"ג, והלסת שלו יכולה להיות עד 5 מ '. דוגמא כזו, כמו כריש לבן גדול או שפמנון ענקי, יכולה לבלוע אדם לחלוטין בכל פעם.