סין מזה זמן רב ידועה במסורת יוצאת דופן, במיוחד אם מדובר בחופשה כמו חתונה.

שיירה של מכוניות המתארות דרקון סיני

אנשים סינים מעריצים דרקונים. הם רואים בהם בעלי חיים מיתיים נבונים. בממלכה התיכונה הם נקראים לון ופולחן מימי קדם. על פי האגדה הסינית, הדרקונים המקומיים היו אבותיהם של אלה שחיו באירופה. זה האחרון היה בבירור מזג - הם היו צמאי דם ורע. הפילוסופיה הסינית מלמדת כי הדרקון הוא סמל של האנרגיה של יאנג. בנוסף, החיות המיתיות של תרבות זו מתוארות תמיד בגוף ארוך הדומה לנחש.

בראש העגלה, אתה יכול לראות כי קטן, אבל שונה מכל שאר המכונית - הוא אדום. סביר להניח, הוא משחק את התפקיד של הראש, אשר מנחה את השאר.

ברור, התנועה של מכוניות החתונה בצורה של דרקון, מסמל נישואים הגיוניים וחכמים. זה גם מראה כי המשפחה החדשה מכבדת מסורות ומכבדת אותם.

סינית מסורת החתונה 1

סינית מסורת חתונה 2

סינית מסורת חתונה 3

מסורת חתונה סינית 4

מסורת חתונה סינית 5

אבל זה לא הכל. הסינים מקפידים על המסורת שלהם. אספנו את המדהים שבהם.

מתוכננת לבכות

כן, זה נכון. על פי המנהג הסיני העתיק, חודש לפני החתונה, הכלה צריכה בכוונה לבכות במשך שעה בכל יום. שבוע לאחר מכן, אמא בוכה מצטרף אליה, שבוע לאחר מכן - סבתא, אז - אחיות הכלה, כל זה קורה במפתחות שונים. מטרת ההתבוננות במנהג זה היא לבטא את מידת השמחה הקיצונית מהנישואין העתידיים. ביום החתונה, את בוכה השיר של הכלה חייב להיות מושר והשאר להעריך כמה טוב היא הצליחה לעשות את זה.

5 מסורות חתונה מדהימה בסין

ירי בכלה

אישית היא לא נורא כמו שזה נשמע. החתן צריך לשחרר שלושה חיצים (ללא טיפים, כמובן!) אל הכלה. כאשר זה נעשה, החתן לוקח החצים ושובר אותם לחצי כסימן של אהבה נצחית זה לזה.

5 מסורות חתונה מוזרות בסין

חתונה אדומה

בתרבות הסינית, אדום הוא צבע האהבה,מזל טוב ואומץ. הסינים מאמינים כי ביום החתונה, צבע הוא בעל חשיבות רבה. לכן, פניה של הכלה מכוסה לחלוטין עם צעיף אדום, היא מסתובבת במכונית חתונה אדומה. המלווה את הכלה בטקס החתונה, שומרת האם את המטריה האדומה, המסמלת פריון, כל הזמן מעל לראשה.

5 מסורות חתונה מוזרות בסין 2

חיתוך עוגת חתונה

בסין, כמו שיש לנו, נהוג לסיים את החתונהטקס חתירה של עוגת חתונה וקייטרינג לאורחים. ועוגות כמו גם אנחנו עושים יפה רב שכבתית. אבל כאן הם נחתכים מלמטה כלפי מעלה - ומסיבה טובה, אחרי הכל הוא מסמל את ההישג להצלחה ולרווחה של משפחה.

5 מסורות חתונה מוזרות בסין 3