כאב במהלך קיום יחסי מין

לדברי מומחים, כל אישה שלישיתמדי פעם חווה כאב בעת קיום יחסי מין. מאז לא כל נציגי המין הוגנים במקרה של כאב לפנות לרופא, למעשה בעיה זו יכולה להיות נפוצה יותר. יש נשים המעדיפות לקבל את המצב הזה או לחכות עד שהוא יעבור מעצמו. עם זאת, הגוף שלנו כולל פונקציה מגן, ובסופו של דבר נשים אלה יש פחד וגועל לפני סקס. וזה, כפי שאתה יודע, יש השפעה שלילית ביותר על היחסים בין השותפים. בכל מקרה, יש לפתור את הבעיה.

למה זה כואב כשאני עושה סקס?

גינקולוגים ניסחו את הסיבות העיקריותאת התרחשותה של תופעה לא נעימה זו. כל אישה צריכה לדעת כי כל בעיה בחיי המין שלה ניתן לבטל, והכי חשוב - ללמוד את הבעיה בפירוט ולא לדחות עם ההחלטה שלה.

  1. כאב במין הראשון. על פי הסטטיסטיקה, 90% מהנשים חווים כאב חמורבמהלך הסקס הראשון. הסיבה העיקרית לכאב זה היא הפחד שרוב הבנות חוות לפני כיבושן הראשון של אהבה. הפחד גורם לשרירי הגוף להתכווץ, ובעיקר - שרירי הנרתיק. כתוצאה מכך, מופיעות תחושות כואבות. כמו כן, תחושות אלה יכולים להתעורר כאשר קרום הבתולים קרע. בדרך כלל, קרום הבתולה של אישה הוא גמיש וניתן להרחבה בקלות על יחסי מין הראשון נשאר שלם. במקרים נדירים, קצות העצבים ממוקמים על המוץ, כך שכאב במהלך הסקס הראשון הוא תוצאה של פחד ומתיחות. כדי למנוע את התחושות הלא נעימות האלה, אתה צריך לסמוך על השותף המיני שלך.
  2. Vaginismus. מ vaginismus משפיע על 10% של נשים שלנוכוכב הלכת. Vaginismus היא בעיה פסיכולוגית אשר קשורה עם הניסיון הראשון נכשל במין. אם הקשר המיני הראשון בחיים, או הקשר הראשון עם בן זוג מסוים, נכשל, האישה מופיעה פחד, אשר מאוחר יותר גורם התכווצויות של השרירים של הנרתיק. זה, בתורו, מוביל לתחושות כואבות עבור נשים וגברים כאחד. עוויתות דומות יכולות גם הן להתרחש במהלך בדיקה אצל הגינקולוג. כדי להיפטר מבעיה זו אתה צריך לעבוד על עצמך ולשנות את הגישה שלך למין.
  3. מחלות גניקולוגיות. כל פגיעה בגוף האישה יכולה להיות ארוכההזמן אינו מוצג ואינו גורם לאי-נוחות במהלך יחסי המין. עם זאת, במוקדם או במאוחר הנגיף מתחיל להטריד. אחד הסימנים העיקריים של מחלות מיניות הוא כאב בבטן או בנרתיק במהלך יחסי מין אצל נשים. אם רגשות לא נעימים אלה חוזרים על עצמם באופן קבוע, עליך להישמע אזעקה. כאבים כאלה יכולים להתבטא בנשים בדרכים שונות, חלקן חוות כאב בצד במין, אחרות - כאב לאחר ההתעלסות. כדי לזהות זיהום, יש צורך לקחת בדיקות של גינקולוג. אם המחלה נמצאה, מהלך הטיפול צריך להיות מועבר לשני השותפים. במהלך הטיפול במין, עדיף להימנע או להשתמש בקונדום.
  4. כאב בצד עם סקס

  5. חוסר שימון. שחרור לא מספיק של חומר סיכה מאישה יכולסיבה במהלך כאבי מין בבטן התחתונה ובנרתיק. חוסר סיכה יכול להיגרם על ידי כשל הורמונאלי בגוף של אישה, בעיות פסיכולוגיות או שימוש באמצעי מניעה.
  6. כאב במהלך יחסי מין במהלך ההריון. הריון הוא טבעי מדהיםתהליך שמוביל לשינויים חמורים בגוף של אישה. אישה במהלך ההריון יכול לחוות כאב במהלך יחסי מין, במיוחד אם היא חווה על השינויים הקרובים בחייה. תקופה זו חייבת להיות מנוסה, בסופו של דבר הכל יחזור כמובן הרגיל. אם יש צורך, עליך להתייעץ עם רופא, רק הוא יכול לתת תשובה מדויקת, למה היה כאב במהלך יחסי מין.