10 סיבות לסקס רגיל

זה זמן רב לא סוד כי סקס משחק מאוד חשובתפקיד בחיי אדם. זה אושר על ידי תוצאות של מחקרים רבים בתחום זה על ידי מדענים ופסיכולוגים מרחבי העולם. אבל מין רגיל, שימושי לבריאות הנפשית והפיזית, מניח את קיומה של שותפה קבועה שעמה נוצרו יחסי אמון. אבל שינוי תכופים של שותפים, גם אם יש מין קבוע, יכול להפוך צד אחר לגמרי של המדליה, כי הסכנה של מקבל זר של מחלות מין כמו מתנה עולה במקרים כאלה פעמים רבות. לכן, בהשראת הגילויים הנ"ל של מדענים על היתרונות של מין רגיל, לא לשכוח זהירות.

1. מין רגיל הוא immunostimulant טבעי.

במהלך יחסי מין, הגוף מייצר אימונוגלובולין A - נוגדנים המסייעים להילחם בזיהומים ולהגביר את החסינות.

2. מין רגיל הוא הסם האמיתי של הנוער לנשמה ולגוף.

במהלך יחסי המין, הייצור של קולגן מגביר- חומר שמונע הזדקנות העור. הגדלת רמת ההורמון אסטרוגן יש גם השפעה מועילה על העור והשיער. מין רגיל אצל נשים מונע את תחילת גיל המעבר, וגברים יכולים להישאר נמרצים ופעילים במשך זמן רב.

3. מין רגיל הוא אחד הנשק המבריק ביותר במאבק נגד מתח.

מין מפחית את רמת הורמוני הלחץ. מחקרים הראו כי אנשים שיש להם חיי מין רגילים מגיבים הרבה יותר רגוע למצבים מלחיצים, מה שהופך את ההתמודדות עם מצבים כאלה הרבה יותר יעיל.

4. מין קבוע - מניעת מחלות לב וכלי דם.

עבודת מין רגילה מסייעת לטהרמערכת הלימפה ופיתוח של הורמונים וחומרים רבים הדרושים, לחזק את הרקמה של האיברים של מערכת הלב וכלי הדם. כל זה מקטין את הסיכון לאוטם כמעט פי שניים, וגם תורם למניעת שבץ.

5. מין רגיל הוא דרך פשוטה ויעילה לשיפור הזיכרון ותשומת הלב.

סקס רגיל מגרה את זרםדם למוח. בשילוב עם גידול בייצור ההורמונים, הוא משפר את הזיכרון, מסייע לחסל את חוסר המוח, וכן, כמו מחקרים מסוימים להוכיח, אפילו מגביר את רמת האינטליגנציה. 6. מין רגיל הוא נוגד דיכאון טבעי.

במהלך האורגזמה, האנדורפינים משתחררים -"הורמוני אושר". יש אנדורפינים מספר עצום של תכונות שימושיות. וגם במאבק נגד דיכאון, האנדורפינים כללית שאין לה אח ורע, משום שבניגוד אנדורפינים כימיים יש תרופות נוגדות דיכאון תופעות לוואי, לא ממכר, לא להרוס את הגוף, אלא להיפך, לחזק את המערכת החיסונית, להגביר את הפעילות, לעורר תחושה של שמחה ואושר.

7. מין רגיל - נשק נגד מתחמים.

מחקרים מאשרים כי שיעורים קבועיםמין להגביר את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי. אנשים הסובלים מתסביכים, כאשר מופיע שותף קבוע, משנים את יחסם כלפי עצמם, נהיים יותר רגועים ובטוחים.

8. מין רגיל הוא דרך נעימה לשמור את הדמות ואת השרירים בטון.

במהלך יחסי מין אתה יכול לאבד את אותו הדברמספר הקלוריות כמו באימון של חצי שעה בחדר הכושר. בנוסף, סקס רגיל מחזק את השרירים, כולל הגב, מה שהופך אותם גמישים יותר וגמישים.

9. מין קבוע - מניעת מחלות של מערכת גניטורינארית.

10 סיבות

במהלך הסקס, זרימת הדם משתפרתאיברים של האגן הקטן, כמו גם מסדיר את הפעילות של המערכת ההורמונלית. זה תורם למניעת וסת כואבת אצל נשים, ובגברים הוא מניעת סרטן ערמונית. גם עבודה מינית רגילה משפר את טונוס השרירים, אשר לאחר מכן מונע את התרחשות של בעיות בריחת שתן.

10. סקס רגיל - תורם להצלחת הקריירה.

כמובן, את כל היתרונות של שיעורים רגיליםסקס לא יכול להשפיע על הקריירה. עם זאת, עובד פעיל, בטוח בעצמו שיכול להעריך במהירות את המצב כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, הוא תמיד מוערך יותר וגורם טובה עם הבוסים ועמיתיו.