סקס לא בטוח

כל אחד מאיתנו מכיר את הביטוי "מסוכן"סקס ". וכולם מכניסים את משמעותם לתוך המושג הזה. עבור אנשים מסוימים, מין מסוכן הוא מין בימים שבהם ההריון הוא סביר, עבור אחרים - כמה צורות של סקס, עבור אחרים - סקס לא מוגן. בואו ננסה להבין מה מין באמת יכול להיות מסוכן, ומה התוצאות לא נעימות זה יכול להביא.

ימים מסוכנים למין

זה ידוע כי לכל אישה יש משלהימים בודדים כאשר היא יכולה להיכנס להריון. ההסתברות להריון קיימת כמעט בכל יום של המחזור החודשי, אך בימי הביוץ ההסתברות הזו היא הגדולה ביותר. אם גבר ואשה אינם מוכנים להורים ולא מתכננים הריון, עליהם לדאוג להגנה במהלך ימי הביוץ. רוב המין ההוגן הם ביוץ באמצע המחזור החודשי. אם משך המחזור הוא 28 יום, אז הביוץ מתרחש ביום 14 מתחילת המחזור החודשי. אין לשכוח כי ההסתברות להיכנס להריון בתוך 4 ימים לפני הביוץ ו 4 ימים לאחר שהוא גבוה מספיק. בימים אלה, הסכנה של סקס לא מוגן היא הגבוהה ביותר. בנוסף, חשוב לזכור כי אתה יכול להיכנס להריון בכל יום, אפילו סקס במהלך הווסת יכול להיות מסוכן.

מה מסוכן למין אנאלי?

חלק מהנשים מתייחסות למין האנאלי כאל סטייה,אחרים הם מגוון ואינם רואים בו שום דבר מביש. ברוב בתי המרקחת ניתן למצוא חומרי סיכה מיוחדים למין אנאלי. אבל לפני שתחליט אם זה סוג של מין נדרשת, כל אישה שואלת את עצמה אם מין אנאלי הוא מסוכן.

מנקודת מבט רפואית, הסכנה של אנאלימין הוא איום על בריאותן של נשים. אחת ההשלכות הלא נעימות הנפוצות ביותר היא: האפשרות של זיהום, התפתחות טחורים, הריון לא רצוי, סדקים וקרעים של פי הטבעת, עצירות. כל זה יכול להיות מלווה בכאב חמור.

במהלך הפגישה של סקס אנאלי מספר פעמיםהסיכוי לתפוס זיהום עולה. כאשר חיידקים נכנסים פי הטבעת לתוך הנרתיק, הכפל המהיר שלהם תהליכים דלקתיים מתחילים. הסיבה לכך היא הבדל משמעותי במיקרופלורה של המעי והנרתיק. סקס אנאלי רגיל יכול להוביל לצורות מוזנחות של מחלת דרכי המין, אשר טומן בחובו בעיות פוריות אצל נשים. על מנת למנוע את האפשרות של התפתחות מחלות, יש לשים לב רב להיגיינה ולהשתמש בקונדום.

תפקיד חשוב בעניין זה הוא שיחקגורם פסיכולוגי. סקס אנאלי הוא מסוכן להתמודד עם כפליים, אם אישה היא פסיכולוגית לא מוכן לו או לא רוצה. במקרה זה, לא ניתן למנוע תוצאות לא נעימות.

מה מסוכן על מין אוראלי?

בחברה המודרנית, המין האוראלי הוא יותרהוא נפוץ יותר מאשר אנאלי. עם זאת, עבור נשים רבות הוא מייצג טאבו. סקס אוראלי מהווה סיכון בריאותי משמעותי הן לגברים והן לנשים,

מאשר סקס הוא מסוכן

העובדה כי סוג זה של המין אינו שולל את הסיכוןכדי לתפוס מחלות כי הם מועברים מינית. במקרה זה, כל מחלה מתפתחת בפה של אישה, ואחרי זמן מה עובר לתוך הפה של גבר. </ P>

סקס אוראלי הוא מסוכן להתמודד עם לא מוכרגבר. צעירים וצעירות רבים מאמינים בטעות כי הרחקת המעשה המיני מגן על מחלות. סקס אוראלי, כמו כל אדם אחר, צריך להיות מטופל רק עם האדם שבו אנו בטוחים. רק במקרה זה אפשר לא לדאוג למחלות מין.

מהו מין מסוכן בחום?

רופאים רבים טוענים כי קיום יחסי מיןהחום אינו בטוח לבריאות, במיוחד עבור גברים. בחום של קיום יחסי מין יותר מהרגיל, קצב הלב עולה והלחץ עולה. זה יכול להשפיע לרעה על בריאותו של אדם, במיוחד אם העסקת המין מתרחשת תחת השפעת אלכוהול.