למה אני צריך סקס

אם לשלול אדם אוכל או מנוחה מספק, במקרה הטוב, זה יהיה מאוד חלש, ובמקרה הרע - יכול למות מתשישות. וסקס - האם יש צורך פחות לבריאות שלנו?

התחושות שלנו, ומנוהל על ידי מדעניםמחקרים אומרים על דבר אחד - מין הוא הכרחי עבור כל אדם מבוגר. זהו הצורך הביולוגי שלנו. כמובן, אנחנו יכולים לעשות בלי זה הרבה יותר זמן מאשר בלי מים או מזון, ואנחנו לא נמות באותו זמן. אבל החיים שלנו יאבדו הרבה צבעים, ועל הבריאות ועל מצב הרוח זה יבוא לידי ביטוי בהכרח.

אז למה אנשים צריכים סקס?

 1. כדי לענות על הצורך פיזיתצור קשר ולהפחית חרדה ומתח. עורו של אדם רגיש מאוד למגע. Stroking, מחבק ומנשק מגרה מיליוני קולטנים מישוש, גרימת ייצור של הורמונים לדכא תוקפנות להקלה על מתח. והם גורמים תחושה של אושר ואושר, אשר מוחלפים על ידי רגיעה ושלום.
 2. כדי לענות על הצורך ברגשיתמגע ואינטימיות רוחנית. זה עושה אהבה המאפשרת לאנשים רבים להרגיש רצוי. הם אף פעם לא חווים אחדות כזו עם בן זוג, כמו במהלך אינטימיות.
 3. כדי להפחית את הכאב. תחושות מפוארות שניתן לחלוק עם אדם אהוב - זה מה סקס, אנשים רבים חושבים. עם זאת, אנדורפין, אשר מיוצר במהלך יחסי מין, פועל על הגוף שלנו כמו מורפין, משכך כאבים רב עוצמה. עם אותו עובר כל כאב, כולל אלה הנגרמים על ידי מיגרנה או תסמונת קדם וסתית אצל נשים.
 4. כדי לשמור על בריאות הנפש. כשהם מרגישים שהם רוצים אותנו, אוהבים ומעריכים, אנחנו מאמינים בעצמנו יותר. ביטחון זה עוזר להתמודד עם הצרות של החיים ויש לו השפעה רבה על האיזון הנפשי שלנו.
 5. כדי לשפר את הבריאות הגופנית. יש מין רגיל השפעה ייחודית על גופנו! יתר על כן, מדובר בעיסוי טבעי ותרגילים בלב שדרכו הדם הוא פעיל מזין את כל האיברים והרקמות של הגוף, כך גם משפר את חילוף חומרים, ואיתו - העור והשיער, העור. ואת זרימת דם מוגברת - הוא מניעת מחלות רבות שנגרמה הקיפאון שלה.
 6. כמו כן, עם מין קבוע, ישנם נוגדנים נוספים הממריצים את החסינות שלנו, קולגן, שבו רעננות ועמידות של העור תלוי.

האם המין יותר לגברים מאשר לנשים?

זה שימושי באותה מידה, וגם למהכמה מהם צריכים לקיים יחסי מין, אבל כמה מהם לא? פשוט כולם מקבלים משהו משלהם. עבור נשים, למשל, היא מניעת הפרעות הורמונליות ופונקציונליות, כולל פוריות. ובכל זאת - אמון ברגשותיו של הנבחר. ואת הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל ובאופן כללי נראה נהדר!

וסקס רגיל לגברים הוא בריאותם המינית, תחושה של אהבה ותמיכה בנשים, הזדמנות להביע את רגשותיהם בדרך זו.

ובכל זאת יש אנשים שהמין חשוב להם יותר מכל אחד אחר. אלה הם אלה שלא היו להם קשרים אינטימיים במשך זמן רב. למה הם זקוקים למין:

 • כדי לחזק חסינות, אם הוא כבר לא מציל הצטננות מתמשכת;
 • כדי להילחם עם נדודי שינה, כאשר אתה לא יכול להירגע ולא לזרוק במיטה;
 • למה אתה צריך לעשות סקס

 • לחסל אדישות, דיכאון ועצבנות - משום שמין גורם לאנשים להיות מאושרים יותר;
 • למניעת הזדקנות העור, המתרחשת מהר יותר עם חוסר יחסי מין;
 • כדי לשפר את היעילות ואת הארגון - כי כאשר יש לך סקס, הדם פעיל מזין לא רק את העור ואת האיברים הפנימיים, אלא גם את המוח!
כדי להקל על המתח המיני, במיוחד אםחלומות ארוטיים ופנטזיות מופיעים לעתים קרובות מדי. אין זמן לחשיבה, למה סקס ולמה, זה רק צריך! או הרצון יהפוך להיות פולשניות כל כך שזה לא יאפשר לחשוב על שום דבר אחר.