כיצד מזרק כראוי

ראשית, יש צורך להבהיר זאתשטיפה היא הליך רפואי שניתן לרשום רק על ידי רופא. ובדרך כלל היא מתבצעת 2 פעמים ביום - בערב ובבוקר. הדעה כי מזרק עם עשבי תיבול הוא הכרחי עבור היגיינה יומית הוא לא בסדר - הגוף של אישה בריאה לא צריך משהו כזה.

כיצד כראוי מזרק עשבי תיבול?

מזרק עם קמומיל ושאר תרופותעשבי תיבול במחלות דלקתיות לעיתים קרובות לתת תוצאות טובות יותר מאשר תרופות כימיות מבית המרקחת. אז, איך מזרק כראוי עירוי של אישה של עשבי תיבול: קמומיל, קלנדולה ואחרים? ראשית אנחנו עושים מרתח. בשביל זה, אנחנו שופכים את הדשא עם מים רותחים ומביאים אותו לרתיחה על אש נמוכה. שטיפה נעשה עם מרתח מקורר לטמפרטורה של 37-38 מעלות צלזיוס עבור כזה מרתח, שתי כפות של קמומיל או 2 כפות מים נלקחים לליטר מים. כפות של קמומיל ואמנות אחת. כף קלנדולה.

תוצאות טובות מתקבלות על ידי מרתח שהוכן בהתאםהמתכון הבא. אנחנו לוקחים 50 גרם נבגי דשא, 30 גרם של קמומיל וסרפד, 10 גרם של קליפת אלון לערבב. יוצקים שתי כפות של קומפוזיציה זו עם ליטר מים רותחים ומרתיחים על אש נמוכה במשך כ 5 דקות. הרכב סיים הוא שפך לתוך נורה גומי עם קצה מזריק את הפתרון לתוך הנרתיק, הימנעות לחץ חזק. מאמצים את השרירים של הנרתיק, אנחנו מחזיקים את הפתרון בתוך כמה שיותר. חזור על שלבים אלה עד שנגמר הפתרון. על מנת שההליך יהיה מוצלח, אתה צריך לבחור את התנוחה הנכונה עבור זה. זו גם עמדה שוכבת על קרקעית האמבטיה עם הרגליים ממוקמות לאורך הקצוות שלה, או עומד, עומד על רגליים חצי כפוף עם גוף קדימה מעט נוטה.

כיצד כראוי מזרק סודה?

סודה לשטיפה מומלצת לקמנון אועבור התפיסה, איך לעשות את זה נכון עכשיו נוכל לשקול. ראשית, אתה צריך לומר כי מזרק סודה כדי לשפר את ההצלחה של התפיסה הוא אכן מומלץ. אבל זה נעשה במקרה כאשר שני השותפים הם בריאים, ואת הרופא לא יכול שם הסיבה מדוע זוג לא יכול לקבל ילד. במקרה זה, להפוך את ההנחה של חומציות מוגברת של הנרתיק, ובמקרה זה, סודה לשטיפה הוא שנקבע. ממיסים ב 1/2 ליטר מים חמים 1 כפית סודה פתרון זה אישה צריכה להיות prorintsevatsya חצי שעה לפני מגע מיני.

גם הליך זה הוא התאמן לעתים קרובות עם קיכלי. למטרות אלה, לעשות פתרון של 1 ליטר מים 1 כפית סודה. לאחר ההליך, מזרק צריך להיות מחטא עם permanganate אשלגן.

אילו תרופות אחרות משמשות להזרקה?

עם תרד ומחלות דלקתיות לעיתים קרובותממליצים מזרק עם סמים כגון chlorhexidine, cytel ו chlorophyllipt, לדבר על השימוש הנכון מהם ומינונים צריך רק את הרופא. כאן אנו נותנים רק פתרונות משוערים של ההכנות האלה. Chloksidin מדולל עם מים מבושלים מטוהרים ל 0.02%.

כיצד כראוי מזרק עם קיכלי

את cital משמש undiluted, אבל אחרילשטוף לאחר כמה דקות הנרתיק מספר פעמים עם מים או מדולל במים בשיעור של 1:10. Chlorophyllipt הוא מדולל בשיעור של 1 כף של התרופה לכל 1 ליטר מים. </ P>

לעתים קרובות נשים מעוניינות כיצד כראוילשטוף עם מי חמצן או מנגן. על אשלגן permanganate בכלל, אתה יכול לשכוח - זה לא יכול להיות douched, רק ייגרם נזק. השתמש אשלגן permanganate רק לחיטוי של המזרק לאחר כל שימוש. באשר מי חמצן, זה עדיין prescribed עבור מזרק, אבל גינקולוגים מינו לאחרונה הליך זה בתדירות נמוכה יותר. לכן, אם הגניקולוג שלך לא רשם douching עם חמצן, אז עדיף לא להתנסות. אם המינוי הוא שם, אבל מרשם הוא איבד (או, אשר לעתים קרובות קורה, אתה לא יכול לפרק אותו), ולאחר מכן להשתמש 3-חמצן חמצן 3 בדילול של 1 ליטר מים עבור douching 1 כפית. שסתום הפחמן אינו מתרחש יותר מפעם אחת ביום.