כמה פעמים אתה צריך לקיים יחסי מין

למין יש השפעה מועילה על גברים ונשים כאחד. זה מחזק את בריאותם, מעלה את מצב הרוח ואת החיוניות הכללית. לכן, ללא קשר למין וגיל, יש לטפל במין לעתים קרובות ככל האפשר.

חיי מין לא פעילים מספיקמשפיע על הרווחה, גורם לגירוי או אדישות, נדודי שינה או ירידה חסינות החמרה של מחלות עקב קיפאון הדם באיברים פנימיים.

אבל עודף המין אינו מועיל. המבקש למקסם את מספר המעשים המיניים בפגישה אחת, אדם חושף את גופו ללחץ מופרז, מדלדל אותו. אז גם גברים וגם נשים צריכים סקס כמה שהם רוצים וכל עוד זה נותן הנאה, ולא ללבוש את הגוף שלהם.

באיזו תדירות אתה צריך להיות פעיל מבחינה מינית?

סקסולוגים ממליצים 2-3 עד 5 מעשי מין בשבוע. הם בטוחים כי זה מספיק פעמים. עם זאת, ייתכן שיהיה דעה אחרת. אם אתה צריך יותר - לעשות סקס, כמה שאתה רוצה. לספק את הצרכים שלך ואת הבריאות של השותף שלך מדי! אתה לא צריך לעקוב אחר כל לוח זמנים, שלא לדבר על ניסיון שאתה עושה אהבה פחות מ 3-4 פעמים בשבוע. במיוחד כאשר אתה מחשיב כי קצב זה הוא גם יוצא מן הכלל ולא כלל. אתה לא צריך לספור כמה פעמים בשבוע יש לך סקס. הרבה יותר חשוב הוא כמה תענוג זה מספק לך.

לכל זוג יש נורמה משלו

הרוויה של חיי המין תלויהטמפרמנט של שותפים, גילם, הרגלים, דרך חיים. לדוגמה, ישנם אנשים עם פעילות מינית נמוכה. הם לא צריכים לשאוף לרשומות, זה הרבה יותר נכון - למצוא את הנפש התאומה שלך ולאהוב אותה שלוש פעמים בלילה אחד, אבל רק פעם אחת, אבל איך!

אבל המדינות הדרומיות רוצות סקסלעתים קרובות והם צריכים את זה, כי רמת הטסטוסטרון בדם שלהם גבוה יותר. הוא גבוה וצעירים, כך שהם יכולים בקלות לעמוד מרתון סקס אמיתי. אבל עם טסטוסטרון הגיל מיוצר פחות ופחות, ולכן הרצון הוא גם מופחת. העיקר לא להיכנס לפאניקה ולא לחפש תרופות לאימפוטנציה. ככלל, הפעילות המינית צונחת לאט לאט, גברים נשמרים עד שנים ישנות, נותנים הנאה לעצמם ואהובתם.

סקס אחרי חתונה

זה קורה לעתים קרובות כי חיי המין של צעיריםמחולק לתקופה "לפני" ו "אחרי" את המסקנה של הנישואין. בהתחלה הם רוצים לקיים יחסי מין לעתים קרובות, ובמשך זמן רב נחוצים חיבוקים, נשיקות ולטיפות, כמו אוויר. ואז הקמת חיים משותפים לוקחת את הזמן ואת האנרגיה שלהם, רומנטיקה מוחלפת בערבים על ידי מחשב או טלוויזיה, שגרת נכנס למערכת היחסים. בני זוג מוטרדים זה מזה, מנסים לפוצץ אדים בצד, וזה רק פוגע במערכת היחסים שלהם.

ומוטב לארגן פגישות לפעמיםמוקדם יותר - רק לשניים, לא להתמקד בענייני היומיום, לשים לב יותר אחד לשני. וגם אחרי עשר עד חמש עשרה שנים של רגשותיהם יכולים להישאר נלהבים, ואתה יכול לקיים יחסי מין פעמים רבות ככל הנדרש עבור זוגות צעירים ומזג. אולי לא כל לילה יהיה סוער ונלהב, אבל אחרי כל תאריך רומנטי, רוך ואהבה יכללו את בני הזוג במרץ מחודש.

ואם סקס לא קורה לעתים קרובות ככל שתרצה, אז:

כמה פעמים אני עושה סקס

</ P>
  • אתה לריב הרבה ולגלות את היחסים;
  • מורכבים בגלל הופעתם;
  • מחשב, מחשב נייד, טלפון או טלוויזיה בחדר השינה שלך להסיח אותך מענייני אהבה;
  • השותף או השותף שלך פחות מתעניינים בך;
  • האטרקציה שלך מופחתת בגלל אמצעי מניעה.

כל הסיבות הללו ניתן לבטל - וזה תלוי בך. לעשות מאמץ, אם יש צורך, וכן לקיים יחסי מין, כפי שאתה אוהב - לעתים קרובות עם טעם, בעדינות ונינוחות, או בלהט ו בלהט.