סקס רגיל

אנשים רבים אינם מבינים עד כמה יכול להיותמין סדיר חשוב ושימושי. "מה?" - אתה שואל. זהו חלק חשוב לא לרווחתם הפסיכולוגית בלבד, אלא גם לבריאות פיזית. מדענים ברחבי העולם ביצעו מחקרים וסקרים אלפי אנשים, ואז הם הצליחו להקים את היתרונות מוטל בספק של סקס.

פלוס סקס רגיל

סקס - אנטי-דיכאונית גדול

אנדורפינים (הורמונים מאושרים), התפתחו במוחגבר במהלך סקס לוהט, נאבקים ביעילות עם מצב רוח מלנכולי אבל וחפוי ראש. אחרי הסקס נתפס ברחבי העולם בתוך צבעים יותר בהירים וחיים. אם אתם עושים אהבה על בסיס קבוע, במצב רוח רעה יצטרך מעט סיכוי לנצח אותך. כמו כן הוא בעל השפעה מרגיעה יעילה, ללא תופעות הלוואי. מתח ובעיות ירדו ולמוסס כאשר אתה והשותף שלך ליהנות.

אחרי הסקס, אישה הופכת יותר יפה

במהלך הסקס בגוף הנשי מתחילפיתוח פעילות של הורמונים נשיים - אסטרוגן. בהשפעת העור שלהם הופכת חלקה יותר, ללכת אקנה. רוצה עוד לשמור נוער? יותר סקס! אחרי הכל, תחת השפעת האסטרוגן מגבירה את האלסטיות של העור, אשר למנוע את הופעתם של קמטים. בנוסף, מצבו של השיער משתפר.

סקס שורף קלוריות ועושה דמות רזה

במהלך הסקס לך ביעילות להוציא אנרגיהאתה לשרוף קלוריות. ככל פעיל ההתנהגות שלך במיטה, מהר יותר יופיעו השפעות מועילות על המותניים והירכיים. במיוחד אישה טובה רכבות שרירות במהלך קיום יחסי מין בתנוחה "רוכב". ואיך האיש שלך ישמח לתרום לירידה במשקל שלך!

זה מחזק את המערכת החיסונית ומפחית כאבים

סקס לעורר את המערכת החיסוניתהמערכת. להתעלסות קבועה מגביר עמידות למחלות ויראליות. אגב, אתה יודע איזה כאב ראש - הוא סיבה רעה לנטוש בקרבה? העובדה הזו היא רק סימפטום הוסרה לחלוטין אחרי הסקס. בנוסף, התופעה שוככת גם כאב שיניים! בנוסף יתרונות חשובים אלה, היתרונות של יחסי מין סדירים בעובדה מאמן את שריר הלב, משפר את זרימת הדם.

האם סקס קבע הוא רע?

בואו לגלות מה זה אומר מין סדיר. טוב מאוד כאשר אתה עושה את זה הכיבוש מהנה ומתגמלת מפעם בחודש, אבל לפחות פעם ביומיים, לא עושה הפסקות גדולות. בדרך כלל המין הקבוע למדי מזיקים. אבל יש יוצאים מן הכלל כגון, למשל, הגבלה הרופא במהלך ההריון. זה לא אומר שכל 9 החודשים להיזהר אהבה. רק האיום של הפלה בחודש האחרון של ההריון צריך להיות זהיר. אם אתה רוצה להרות, יש גם צורך לקיים יחסי מין בתדירות נמוכה יותר עבור מה יהיה הזרע היה מרוכז יותר, והיה לך סיכוי טוב יותר להיכנס להריון.

אהבה וסקס

סקס רגיל מאוד חשוביחסים הרמוניים בצמד. אחרי הכל, כששוכבים אתה נותן לאדם שהוא להרבה רוך וחיבה. אם אין רצון לעשות אהבה, אז בן הזוג יכול לפקפק צמרמורת. איזה מותר טעות גדולה הרבה נשים ובעלים, בהתחשב מין משני וחסר חשיבות. לאחר שרוב משתנה מתרחש בגלל במחצית השנייה קירור א-מיניות. אין צורך להסיר חלק באשמה עם אשתו, ששינתה, ואולי היא מתייחסת כלאחר לגברים שמתעלמים מהם, לא אכפת לי על המיניות שלהם. יש לזכור כי עבור גברים יחסי מין סדירים חשוב במיוחד. בהעדר הארוך של פריקה, יש כאב באשכים והוא יכול לפתח spermotoksikoz.

הרצון המתמיד לסקס

מה אם הבעל רוצה סקס כל הזמן, ואתהצורך שלך בשבילו פחות שלו? אין צורך להסיט את הבעיה שותף. אתה יכול לעסוק במין אוראלי, כך שאתה מבזבז פחות אנרגיה אם אתה לא רוצה לעשות אהבה בגלל העייפות.

הרצון המתמיד למין אצל נשים - גםנורמלי. הקושי מתעורר כאשר אחד לא רוצה לעשות את זה עם שותפים שונים. אם אתה רוצה גבר לעתים קרובות ככל האפשר, והוא "לקחת פסק זמן", יש כמה דרכים להגביר את החשק המיני:

  • להתלבש יותר סקסי - למטה שמלות, מסיכת פירות על פניה עם בעלה הרולים "מקסים";
  • שתתאמץ יותר פעיל, אל תהסס לדבר על הרצונות שלהם בגלוי הראשון לפתות;
  • לעתים קרובות יחדיו בבית קפה, ביקור, הליכה - בכלל, שבו החיים הוא לא אפקט משחית על מערכת היחסים שלכם;
  • לגוון את חיי המין שלך שוניםתנוחות וסוגים של סקס. ריגושים מובטחים להביא לך מין אוראלי. עם זאת, מין אנאלי רגיל עדיף לא להתאמן - זה יכול להיות כרוך בבעיות בריאות.

חלק מהנשים לומר: "אני רוצה לקיים יחסי מין כל זמן רק בימים מסוימים של המחזור, בשאר הזמן אין רצונות." נשים כאלה הן נדנדות הורמונלית - את התשוקה המינית שלה באה לידי ביטוי חריף בהם בזמן הביוץ, כי בשלב זה יש גל הורמונלית חזקה.

סקס רגיל יחד

</ P>

אבל מסיבה כלשהי תמיד רוצה סקס בו זמניתשניים מהשותפים? אולי עכשיו אתה אובססיבי עם תחושה של אהבה זה לזה ורצון להיות חלק אהוב לרגע הפוגה. זה פשוט נהדר ליהנות ההרגשה הזאת ואל תגביל את עצמך! אבל לא לשכוח בטיחות. כיום, רק מין עם בן זוג קבוע יכול להבטיח כי אתה לא תפסת חבורה של מחלות המועברות במגע מיני. יתר על כן, בסקס מזדמן הפסיכולוגי הוא גם מאוד רע - הוא לא מודע שגורם ללחץ.