למה זה כואב לעשות סקס

זה חבל כאשר ממין במקום מהנאהאתה מקבל רק תחושות כואבות. אבל יש צורך לומר כי תופעות כאלה אינן נדירות, לפחות פעם אחת, כולם חוו כאב במהלך יחסי מין. ומחצית מהנשים מעל גיל 35 לציין כי מעת לעת הם פוגעים לקיים יחסי מין. למה זה קורה ומה לעשות במקרים כאלה, נגלה עכשיו.

למה זה כואב במהלך יחסי מין?

 1. כנראה, לאף אחד אין שאלות למהזה כואב במין הראשון (מישהו כמעט לא מרגיש כאב, מישהו בפעם הראשונה היה מאוד כואב, אבל כל האנשים היו תחושות לא נעימות). אבל כאשר יחסים אינטימיים הופכים להרגל, הכאב במהלך הסקס מעורר דאגה. אבל אם במהלך יחסי המין, במיוחד בהתחלה, זה הפך להיות כואב, אז זה לא אומר שיש לך בעיות רציניות. הבעיה הנפוצה ביותר היא חוסר ההתרגשות של השותף, וכתוצאה מכך, חוסר סיכה. כדי לתקן את המצב, אתה צריך להקדיש יותר תשומת לב כדי מראש ולא לשכוח על חומרי סיכה אינטימיים.
 2. סיבה נוספת לכאב במהלך האינטימיות עשויה להיותתנוחה שנבחרה בצורה שגויה. לדוגמה, נשים רבות כמו לקיים יחסי מין כאשר השותף מאחורי, אבל כמה במצב זה נפגעות. אז לא לשים לב לדעה של הרוב, את המבנה של האיברים הפנימיים הוא שונה עבור כל, ולבחור את המיקום הכי נוח עבור עצמך.
 3. אם יש גירוד באיברי המין, הם מאודרגיש למגע, וזה הפך להיות כואב לקיים יחסי מין, אז הסיבה עשויה להיות קיכלי או זיהום אחר. במקרה זה, התייעצות עם גינקולוג עם הטיפול הבא הוא הכרחי.
 4. זה יכול להיות גם כואב לקיים יחסי מין לאחרלידה. באופן כללי, הרופאים ממליצים לנטוש את הקרבה עם חדירה (מין אוראלי להתחיל לעסוק מוקדם יותר) במשך 6-8 שבועות לאחר הלידה. אז אם אתה נפגע אחרי סקס, אז אולי האישה לא התאוששה לגמרי. למרות הקשר המינית הראשונה לאחר הלידה עשוי להיות כואב עקב שינוי בצורת הנרתיק. עכשיו אתה צריך להתנסות שוב עם תנוחות - אלה שאהבת קודם, עכשיו יכול לגרום לכאב. כמו כן, כאב יכול להיות אם היה קרע של perignum או לנתיחה שלה במהלך הלידה. במשך מספר חודשים, הכאב חייב לעבור, כדי להאיץ את התהליך ולהפוך את העור אלסטי יותר בנקודות קרע, זה יכול להיות עיסויים עם סיכה על בסיס מים או ג 'ל פעם ביום. אבל כדאי לזכור כי לא עובר כאבים במהלך יחסי מין לאחר הלידה יכול לדבר על סיבוכים רציניים, כלומר, תצטרך ליצור קשר עם מומחה.
 5. אם זה כואב לקיים יחסי מין לאחר הווסת, כןאפילו הווסת עצמה כואבת מאוד, אז זה עשוי להצביע על מחלה קשה. לכן כאן אתה לא יכול לעשות בלי ביקור גינקולוג. יתר על כן, אתה לא צריך להסס לפנות למומחה, כי טיפול בטרם עת יכול ברצינות להשפיע על הבריאות שלך. מחלות מסוימות בהיעדר טיפול או התפרצות מאוחרת עלולה להוביל לאי פוריות.
 6. תחושות לא נעימות יכולות להיות בכיתהסקס אנאלי. למה זה קורה ומה עלי לעשות אם יש לי סקס אנאלי? לרוב, הכאב בהתמודדות עם סוג זה של מין, במיוחד אם זה קורה בפעם הראשונה, נובע מפחד והרפיה לא מספקת של השרירים.

  בזמן הסקס זה כאב

  לפתור בעיה זו צריכה לעזור לבן הזוג שלואת המשימה לעבור לפעולות אקטיביות רק כאשר אישה מתרגשת מספיק. תחושות לא נעימות מתעוררות ובגלל כמות לא מספקת של לחות - פי הטבעת עדיין מבצע תפקודים אחרים בגוף, ולכן, כמות הכמות הדרושה של חומר סיכה אינה פולטת. לכן, לפני סקס אנאלי אתה צריך מלאי את הג'ל. כאב נוסף יכול להתעורר בנוכחות מחלות מסוימות של כדור זה.
 7. אחרת למה זה יכול להיות במהלך יחסי מין? בנוסף למחלות ואת המבנה הספציפי של איברים פנימיים, הגורם לכאב יכול להיות פחד. שרירי הנרתיק מתכווצים באופן אינסטינקטיבי ומפריעים לחדירה, ומכאן הכאב. אם אתה לא יכול להתמודד עם הבעיה בעצמך, אז גינקולוג ופסיכולוג יוכל לפתור את זה.