סקס בזמן הווסת

נשים רבות מתלוננות על בריאות לקויהזמן "ימים קריטיים", אבל גם אלה שרוצים לקיים יחסי מין במהלך הווסת הרבה. הנה רק סיבות למה לא להמשיך על התשוקות שלהם המוני - זה ביישנות, ואת הפחדים על הנזק לבריאות הנגרמת על ידי תהליך זה. אז בואו נראה אם ​​אפשר לקיים יחסי מין במהלך הווסת, לא יכולה להיות סכנה לבריאות, אבל אנחנו מגבילים את עצמנו לשווא?

מה אומרים הרופאים?

הרפואה המודרנית מאמינה כי סקס במהלךחודשי אינו כרוך השלכות שליליות על האורגניזם של אישה בריאה. אבל זה מסופק, אם כללי ההיגיינה הבסיסיים הם נפגשו. העובדה היא כי עם הווסת, צוואר הרחם הוא פתוח, כך חיידקים פתוגניים יכולים להיכנס אליו. וסביבת הדם נפלאה להתפתחות חיידקים. אז, אם אתה שוכח על היגיינה, אתה יכול לקבל תהליך דלקתי באיברי המין. לכן, סקס בזמן הווסת מותר רק אם יש בריאות אינטימית של שני השותפים.

סקס בזמן הווסת והריון

יש דעה כי במהלך המחזור החודשימין לא מוגן בטוח לחלוטין במונחים של הריון. אבל אמונה זו אינה נכונה. כן, להיכנס להריון על ידי קיום יחסי מין במהלך הווסת הוא לא כל כך קל, אבל יש סיכוי. האורגניזם של כל בן דוד הוא ייחודי, הביצה יכולה להתבגר גם אחרי אמצע המחזור, ולפני זה. ו spermatozoa, כפי שאתה יודע, בדרכי הנשיקה יכול "לחכות להזדמנות שלהם" 5-7 ימים. אז הסיכון להיכנס להריון עם סקס לא מוגן במהלך הווסת זמין. במיוחד זה מגביר אם המחזור החודשי של נשים הן קצרות 15-20 ימים. וכי האמונות על עקרות של נשים במהלך הווסת התפזרו, לחשוב על עובדה זו. באפריקה, שבט חי בו, בגלל אמונות דתיות, המין מותר רק בתקופות. למרות המוזרויות האלה של יחסי מין, השבט חי ואינו מתכוון למות.

איך לקיים יחסי מין בזמן הווסת - עם או בלי קונדום, אתה מחליט, אבל אם ההריון לא מתוכנן, משהו על מניעה אסור לשכוח.

כיצד משפיע המין על הווסת?

ומין על חודשי חודשי עבור איכות ההשפעה המינית. מה, עכשיו נברר את זה.

  1. בעת קיום יחסי מין במהלך המחזור החודשי, כאבים במחזור החודשי יורדים. זה נובע עוויתות במהלך האורגזמה.
  2. במהלך הווסת, נשים נוטות לחוות יותראורגזמה חזקה. זאת בשל העובדה כי במהלך הווסת, הנרתיק, כפי שהוא מתנפח עקב זרם הדם הופך צר יותר ורגיש. לכן, סקס במהלך הווסת יכול לתת תחושה בהירה יותר מאשר בימים אחרים.
  3. יש דעה שאם יש לך סקס במהלךהווסת, זה יסתיים מוקדם יותר. זוהי עובדה מוכחת כי לאחר אורגזמה יש דחייה מהירה יותר של אנדומטריום. וזה קורה בגלל ההורמון הכלול הזרע. אז אם אתה רוצה להאיץ את המעבר של הווסת, אתה צריך לקיים יחסי מין

    איך זה משפיע על מין חודשי

    בלי קונדום.
  4. איכות המין יכולה להשתפר בתקופה זוומכיוון שגברים רבים (אך לא כולם) חווים משיכה מינית גדולה יותר לאישה המחזורית. כן, ואת הנשים בתקופה זו משוחררים יותר, אשר משפיע באופן חיובי על איכות האהבה הנוחות.

אז לסיכום - לקיים יחסי מין עםחודשי אפשרי, אבל רק עם שותפים אמינים, תוך כיבוד כללי היגיינה לא לשכוח אמצעי מניעה. אם אתם עוקבים כללים אלה, שום נזק לבריאות. אז, אם בזמן הווסת רוצה שותף מין לא אכפת, העוסק בבריאות, לא מכחיש את עצמך את העונג.