סקס ראשון לאחר הלידה

המין הראשון לאחר הלידה הוא נושא בוערהורים צעירים רבים. משיכתו של גבר לאשה אינה נעלמת כלל, אפילו מגדילה מן ההתנזרות הבלתי נמנעת. אבל אישה לגבר יכולה להיות ההפך. אז מתי אחרי הלידה יש ​​סקס? העובדה היא כי לאחר הלידה אישה לא יכולה לחוות משיכה מינית בכלל, זה קשור עם רקע הורמונלי ורגשי. ובכל מיני, אפילו טבעי, יש מסגרת זמן מסוימת, כאשר אתה לא יכול לקיים יחסי מין. תן לנו לשקול ביתר פירוט מתי ואיך המין הראשון לאחר הלידה אפשרי.

סקס מוקדם לאחר הלידה - תוצאות

זה מתחיל עם contraindications ומגבלות. במילים אחרות, ממה שאי אפשר לעשות באופן מוחלט. סקס מיד לאחר הלידה הוא התווית חד משמעית. זאת בשל העובדה כי הופעתו של ילד באור - ההליך הוא מסוכן למדי טראומטי. אפילו תהליך טבעי גורם לפציעות בבטן וברחם. לכן, כל חדירה של גוף זר יכול להוביל לזיהום של פצע פתוח.

מומלץ לקיים יחסי מין לאחר הלידהלאחר 6-8 שבועות, אם אין אינדיקציה אחרת של הרופא, זה חל, בעיקר סקס לאחר הלידה הטבעית. במהלך הזמן הזה, הרחם חוזר לצורה לפני הלידה, מרפא את כל הפציעות הפנימיות. לאחר הלידה, ניתוח קיסרי מוצג לאחר תקופה ארוכה עוד יותר - 8-10 שבועות.

אפשרויות חלופיות

זה מובן כי קשה לאדם להתנזרממין זה זמן רב, במיוחד משום שהוא מזיק לבריאות הגבר. לכן, יש אפשרויות חלופיות כדי לספק את האיש שלך, כך שהוא לא מרגיש מיותר ודחה. זהו מין אוראלי לאחר הלידה, כמו גם תנוחות מין לאחר הלידה, כאשר אין הקדמה של הפין לתוך הנרתיק של האישה. סקס חודש לאחר הלידה כבר יכול לכלול תנוחה עדינה, שבה הכניסה מינימלי של הפין ופעילות מתונה של התנועות.

כדי לשחזר במהירות את הרגישות לשעבר,נשים צריכות לבצע כמה תרגילים, למשל, על פי השיטה של ​​קגל לשרירים אינטימיים. בנוסף, במקרים מסוימים, הרגישות של האיברים המיניים של אישה יכולה רק להגדיל, ואתה תהיה לחוות כמה תחושות לא נעימות בעבר. מחליטים לנסות סקס אחרי הלידה, תוהה על כמה זמן הם צריכים להתמודד רק אחרי כל עדותו של הרופא, וגם על התחושות שלהם של הגוף.