היתרונות של המין

אינטימיות אינטימית, למעט הנאה של רגע,מביא גם די הרבה שימושי לבריאותם של שני השותפים. היתרונות של המין הם אחד הגורמים החשובים ביותר לטיפול במספר רב של מחלות נוירולוגיות, הכוללות דיכאון חמור. העולם כתב הרבה ספרים וחפיסה, שמחבריהם מנסים להבין מהו השימוש בסקס. לדוגמה, הוכח מדעית כי במהלך האורגזמה בגוף האדם, "הורמון השמחה", אנדורפין, וסרוטונין, אשר מסייע לגוף להתנגד באופן יעיל ללחץ, מיוצר. בנוסף, הוא אחראי על העברת השגיאה במוח של דחפים עצביים. לכן, הבה נבחן האם יש תועלת ממין ואיך האינטימיות הגופנית משפיעה על גוף האישה.

ליהנות ממין רגיל

חוקרים זרים טוענים כי אנשים מסקס של מי הוא קבוע, מתלונן הרבה פחות על נדודי שינה מאשר אלה שנמנעים מאינטימיות מינית. זאת בשל רכושם של אותם אנדורפינים שנוצרו לאחר אורגזמה. הם להרפות את התאים, גורם נמנום, אבל באותו זמן לתת לאדם תחושה של שמחה ושלום. היתרונות של מין רגיל הם גם בעובדה כי נשים יש רמות גבוהות של אסטרוגן. זה לא מאפשר התפתחות של מחלת לב.

היתרונות של המין לבריאות האישה הם גםהעובדה שבמהלך הטיפול, הדם נע מהר יותר דרך כלי הדם, ובו בזמן הנשימה הופכת מהירה יותר, מה שמוביל להעשרת הדם בחמצן. זה, בתורו, מנקה את כל האיברים, תוך לקיחה בחשבון את הכבד ואת המוח. אם המין הוא אינטנסיבי, אז רעלים מזיקים ומתכות כבדות משתחררים.

היתרונות של מין אוראלי

סוג זה של אינטימיות הוא שימושי כיהפרשות זכר ונקבה יש קומפוזיציות ייחודי. מדענים הוכיחו כי זרע מכיל חומרים שיכולים לשפר את מצב השד, העור, הדמות, השיניים. היתרון של מין זה עבור בנות הוא כי הוא שורף קלוריות (למשל, 26 דקות של flatio מסוגלים "לנטרל" את האוכל שנאכל). ב זרע יש הורמון prostaglandin, אשר מגרה את הייצור של אסטרוגן בגוף הנשי. זרע זכר יש השפעה ריפוי מחלות בטן שונים הקשורים ללחץ, כי זה כולל חומצות אמינו ושומנים.

היתרונות של סקס בבוקר

היתרון של סקס בוקר לבריאות זהללא הגזמה, מין כזה הוא מין תרגיל בוקר. למחרת ההתעוררות הזאת מובטח לכם לפגוש במצב רוח טוב. ודרך אגב, בתקופה שבין 7 ל 9 בבוקר את הפיתוח של טסטוסטרון בגוף הגברי הוא מקסימלי, כלומר, היתרונות של המין איכות לא יכול להיות מנוסה.

מדענים סקוטיים הוכיחו כי סקס הבוקרמנרמל את לחץ הדם ומסייע להתמודד עם מתח. זוהי מניעה מעולה של מחלות לב וכלי דם, מיגרנה, סוכרת, כאבי ראש ומסייע להתמודד עם PMS קל יותר. מאחר שהשימוש בקרבה כזו ידוע, כדאי לדבר על הפגיעה מהמין בבוקר.

החיסרון החשוב ביותר של תהליך זה מאז הבוקרזה יכול להיות, להיות מנומנם, אתה יכול לשכוח את אמצעי אמצעי מניעה, תוך מתן לעצמך הנאה. כתוצאה מכך, ייתכן שלא יהיו תוצאות נעימות מאוד בצורה של הריון לא צפוי. לכן, תמיד לשמור על אמצעי מניעה ליד המיטה.

היתרונות של סקס ללא קונדום

היתרונות של מין אוראלי

פיסיולוג סקוטי סטיוארט ברודי טוען,כי לעשות אהבה ללא קונדום היא תועלת מן המין הן הנפשית והגוף הפיזי הנשי. זה מראה את התחזקות של קשרים סודיים בין שותפים. בנוסף, קיים חילופי טבעי, נחוץ למדי, של ההורמונים הנדרשים.

לבסוף, חשוב לציין כי מין בכל צורה שהיאעוזר לייצב את הרקע הרגשי הנשי, לפעמים מסיח את דעתה. לפעמים זה עוזר להיפטר הבעיות המדכאות. ואל תשכח שזה תלוי במובנים רבים עליך, אם זה יביא לך תעסוקה סקס או לא.