כמה אתה צריך לעשות סקס

נושא הסקס תמיד היה וכנראה תמיד יהיה,הנדון ביותר, ובזה אין שום דבר מוזר - זה כואב התהליך מבדר. זה לא ברור רק את הרצון של אנשים (במיוחד אלה נשים שונות) לשים את הכל על המדפים ולהגדיר את הסטנדרטים עבור כל אנחה במהלך משחק מיני. אחת השאלות המגוחכות ביותר היא: "כמה זמן לוקח לקיים יחסי מין עם גבר ואישה"? והמוזרות שבנושא זה היא שאי אפשר להתאים את המאפיינים האישיים של אדם לכל קנה מידה, שכן על מנת להתייחס למין רק מבחינת הצורך הפיסיולוגי, אין זה נכון, שכן הצלחת הפעולה הזאת והתועלת ממנה תלויים בגורמים רבים ושונים. אבל אם אתה נוגע רק בצד הפיזי של השאלה, ואז לומר כמה אתה צריך לעשות סקס, אולי, רק מקל קנאי על הסטנדרטים לא שווה את זה.

כמה אתה צריך לקיים יחסי מין עם גבר ואשה?

אין זה סוד שתדירות הקשר המיניתלוי בריכוז הורמוני המין, אשר בכל אדם שונה. השפעה רבה על מחוון זה היא מקום המגורים. זה כבר זמן רב ציינו כי הדרומי הם יותר מתון מאשר אנשים מכירים את כל "תענוגות" של חורפים קרים. וכמובן, גם הגיל לא ניתן להתעלם ממנו - ככל שהאדם המבוגר יותר, ההורמון המיני פחות בגוף מייצר, והאדם הפחות פעיל מבחינה מינית הוא. זהו הגורם האחרון בהדרכת סקסולוגים, עונה על השאלה כמה זמן בשבוע אתה צריך לקיים יחסי מין. הנה ההנחיות שהם נותנים לכל סקרן:

  • 20-25 שנים - ארבע פעמים בשבוע;
  • 25-30 שנים - שלוש פעמים בשבוע;
  • 30-40 שנים - 2 פעמים בשבוע;
  • אחרי 45 שנה - לפחות פעם בשבוע.

יש לציין כי סטנדרטים אלה הם יותרמעלות שייכות לחלק הגברי של האוכלוסייה, אבל זה רק מפני שעד לא מזמן לא חשב איש כמה נערה צריכה את הנערה. זה היה קשור לדעה שרק בריאות גברים תלויה בקביעות של יחסי מין, ונשים מצליחות להסתדר בלי זה שנים בלי לפגוע לחלוטין בבריאותן. אבל בשנים האחרונות, יותר ויותר לדבר על היחסים של מחלות של כדור גינקולוגי עם חיי מין לא סדירים. אז מין הוא הכרחי באותה מידה עבור שני המינים, אבל כמה פעמים הם צריכים לקרות תלוי רק על הרצון שלך, לא על הסטטיסטיקה.