האם מין אוראלי מזיק?

סקס אוראלי אפילו בעידן המתקדם שלנו הוא עדייןגורם הרבה מחלוקת ודעה קדומה. לדוגמה, בנות רבות מפקפקות שסוג כזה של אהבה יכול להיות בטוח במאה אחוז. בואו נראה אם ​​מין אוראלי מזיק.

האם זה מזיק לקיים יחסי מין אוראליים?

סקס אוראלי הוא מעשה של אהבה, שבוהאיברים המיניים של השותף מלטפים שפתיים ולשון. כתוצאה מכך, ניתן לבודד את הפגיעה האפשרית במין האוראלי כזיהום במחלות המועברות במגע מיני. הסיכון בהקשר זה הוא בדיוק כמו במין הקלאסי. עם זאת, אם אתה משתמש קונדומים מיוחדים, ואז להפחית באופן משמעותי את הסיכון הזה.

בנוסף, הרופאים מציעים כי בעל פהסקס עם שותפים שונים יכול להוביל לסרטן הפה. כיום, זו רק השערה המבוססת על נתונים סטטיסטיים - אנשים פעילים מבחינה מינית הם בסיכון כפול לפתח סוג זה של סרטן מאשר לאחרים. עם זאת, על בסיס זה קשה לקבוע אם מין אוראלי מזיק מבחינה זו.

היתרונות של מין אוראלי

למותר לציין כי היתרונות ואת הפגיעה של הפה

הטבה ופגיעה במין אוראלי

יחסי מין הם יחסי מאוד, ולא הוכח? לדוגמה, מדענים מאמינים כי בשל הרכב ייחודי של הפרשה, אשר בכמויות מסוימות נמצאים גם על איברים שטף זה עתה, הגוף מקבל חומרים חשובים אשר משפרים את הפעילות של המוח. </ P>

אבל התועלת החשובה ביותר היא רגשיתהתקרבות של בני זוג, שאינה שלמה כל כך ללא מעשה אהבה שכזה. אם ניקח בחשבון מין אוראלי כמגוון של חיי משפחה, קל לנחש כי זוגות המתרגלים אותו מרוצים מחיי המין שלהם הרבה יותר טוב מאשר אלה המסרבים.

מומחים מסכימים על דעה כי בעל פהסקס, כמו סקס, באופן כללי, צריך להיות מתורגל עם שותף אחד - זה בטוח, מביא יחד נותן מגוון, אשר לפעמים כל כך חסר בחדר השינה של הנישואין.