סקס במהלך הווסת

נערות רבות מעדיפות להימנעאינטימיות במהלך הווסת, בהתחשב במין בשלב זה כמשהו "מלוכלך" ולא בטוח במיוחד. האם זה באמת כי קיום יחסי מין במהלך הווסת יכול להוביל לתוצאות לא רצויות או שום נזק זה בילוי נעים לא לשאת, אנו נדון במהלך המאמר.

סקס במהלך הווסת: מזיק או לא?

בדתות רבות נחשבה תקופת הווסתסוג של זמן טיהור, ולכן יחסים אינטימיים בימים אלה נאסרו. לא נגיע לנושאים הדתיים העדינים, אבל נשקול את הסכנה של סקס בתקופה מנקודת המבט של הרפואה.

  1. יש דעה שאי אפשר להיכנס להריון,אם אתה נוהג לקיים יחסי מין במהלך המחזור החודשי. חלק מזה הוא כך, ההסתברות להפריה בזמן כזה הוא מינימלי. אבל הסיכון לקבל כאב ראש בצורה של הריון לא רצוי עדיין שם, הודות ליכולת של זרע כדי לשמור על החיוניות שלהם עד 3 ימים. קשוב במיוחד אתה צריך להיות בנות, אשר הווסת נמשכת 3-4 ימים.
  2. אבל אתה צריך להיות מוגן לא רק בגלל הפחדלהריון, התוצאות של סקס לא מוגן במהלך המחזור החודשי יכולות להיות מחלות מידבקות שונות. דם הוא בינוני מזין מעולה עבור חיידקים, ואת הצוואר פתוח מעט של הרחם מאפשר חדירה של זיהומים. לכן, אם אחד השותפים יש בעיות של סוג זה של אינטימיות במהלך הווסת אסורה.
  3. אם אנחנו מדברים על סוגי המין, אז בהחלטרק יחסי מין אוראליים, בנרתיק, בטוחים, תוך התבוננות באמצעי הבטיחות הנדרשים, אך ממין אנאלי בימים אלה מוטב להימנע. כפי שכבר צוין, בעת קיום יחסי מין במהלך המחזור החודשי, הסיכון לתפיסת הזיהום כבר גבוה, ועם יחסי מין אנאליים הוא מגביר פעמים רבות והשימוש בקונדומים במקרה זה לא יחסוך את העברת ההדבקה.
  4. אינטימיות בתקופה כזו יכולה להביא הרבהתחושות נעימות לשני השותפים. הדם זורם לאיברי הרבייה מגביר את הרגישות שלהם, נותן אורגזמה מהירה ומבריקה לאישה. נרתיק מתקשר מספק היבט הדוק יותר של הפין, אשר נותן תחושה נעימה נוספת לבן הזוג. עם זאת, הרופאים ממליצים הימנעות יחסי מין ב 2-3 ימים הראשונים, בעוד ההקצאה היא בשפע ביותר.
  5. חלק מהנשים מקיימות יחסי מין במהלך הווסתמקל על תחושות כואבות. הסיבה לכך היא גירוי של נוזל, אשר מסיר את בצקת הרחם ומקטין את הכאב. אבל זה רק נכון אם אורגזמה מושגת. כמו כן, בשל הגידול במחזור הדם, תאי האנדומטריום מתים במהירות רבה יותר, מה שמקצר את תקופת הווסת. במקרים מסוימים, לאחר אורגזמה, ניתן לצפות בכאב, במקרה זה כל תרופה לכאב המפיחה עוויתות לא תעזור.
  6. נשים רבות מסרבות לקיים יחסי מין כאלהתקופה, מפחד להפחיד שותף עם סוג של דם. לעתים קרובות חששות אלה הם לשווא, sexologists כבר מזמן גילו כי לעתים קרובות גברים להראות עניין מיוחד במחצית שלהם במהלך הווסת, ולא כל החבר 'ה כל כך מפוחדים. בנוסף, אף אחד לא אוסר עליך לבחור חדר אמבטיה לאינטימיות בימים כאלה. ובכן, אם תחליט להישאר במיטה,

    סקס מזיק במהלך הווסת

    זה רק צריך לדאוג זמינות שלמגבונים לחים ולשים משהו על הסדין כדי להגן עליו מפני זיהום. כדי להקטין את מספר הפרשות, להשתמש בעמדה המיסיונרית הקלאסית, כמו תנוחות אחרות ייתן הקצאת דם אינטנסיבית יותר.

לכן, קיום יחסי מין עם קריטיימים זה לא דבר אסור. תוך כדי מעקב אחר אמצעי הבטיחות וההיגיינה הנדרשים, תהליך זה אינו גורם נזק לבריאות האישה. אז אם הרצון הוא הדדי, אז לא להכחיש את עצמך את העונג.