סקס הוא שימושי

השאלה אם מין הוא שימושי, מדע ודתנפתרה בדרכים שונות. דת רק מברך על סקס על הארכת המשפחה, ורופאים אומרים כי יש כמה יתרונות בריאותיים. אנו נשקול היבטים שונים של בעיה זו.

האם זה מועיל לקיים יחסי מין?

חשבו על היתרונות שיש לגוף האנושי כדי לקיים יחסי מין, ומדוע הרופאים מאמינים כי לפחות מעת לעת, אבל זה צריך להיות בחיינו:

  1. מין מפחית את רמת הלחץ, כי זהדטאנט פסיכולוגי חזק. הוא האמין כי גם אישה וגם גבר שלא עשו סקס במשך זמן רב להיות יותר אגרסיבי, קשה ומורכב בתקשורת.
  2. סקס נותן שמחה, כי במהלך המגע ובסוף הגוף מייצר הורמונים של שמחה - אנדורפינים. הם נותנים לאדם תחושה של אושר מתוק ואופוריה.
  3. בשאלה האם מין בוקר שימושי,כמה רופאים אומרים שזה יכול בהחלט להחליף את התרגילים בבוקר, כי הצד הפעיל צריך לעשות הרבה מאמץ ולהשתמש בשרירים שונים.
  4. יש רופאים הסבורים כי סקס רגיל יכול להעלות חסינות. עם זאת, נתונים אלה אינם מוכחים כיום.
  5. הוא האמין כי סקס יכול להילחם מנדודי שינה, כי בגלל רמת הלחץ מצטמצם, אדם קל יותר להירגע לצלול לתוך השינה.
  6. עבור אישה הסובלת מחריגות במחזור החודשי, מין קבוע הוא אחד האמצעים הטובים ביותר לנורמליזציה. עם זאת, במקרים מסוימים רק תרופות הורמונליות לפעול.
  7. גברים נוטים לצבור מתח, ורק אלהמהם, שמקיימים יחסי מין, לפחות פעם בשבוע, יכולים להיות בטוחים שהם לא נמצאים בסיכון להתקף לב בגלל עומס יתר של עצבים.
  8. בשאלה אם המין הוא שימושי עבור נשים, כדאי לשקול את העובדה כי בשל יחסי מין, אסטרוגן מופק באופן אקטיבי, שבגללו העור הופך חלק והשיער מבריק.

באשר לשאלה אם המין הוא שימושי ללא אורגזמה, דעות של מומחים שונים.

האם עבודת המין שימושית?

יש הטוענים כי מעשה קטוע ללא קץ יכול להזיק, אחרים אומרים שאין בכך שום דבר מסוכן. </ P>

האם זה מועיל לקיים יחסי מין תכופים?

נערכו מחקרים ונמצאו: סקס הוא שימושי רק כאשר הוא הרצוי, ולכן כל אדם קובע את התדירות עבור עצמו. אם בן זוג או שותף משכנע אותך לקיים יחסי מין לעתים קרובות, אבל אתה לא רוצה, לא יהיה שום תועלת ממנו, ההפך. אבל אם אתה אדם טמפרמנטלי, הקשר שלך כמה פעמים בשבוע לא יזיק לך, במיוחד אם זה לא תופעה קבועה, אלא תקופתיים.