התנזרות בנשים ובנזק

סקס הוא אחד הצרכים של אדם אשרזהו חלק בלתי נפרד מחייו. תדירות קיום יחסי תלוי בגורמים רבים, עם לפעמים פשוט לא אפשרי לקיים יחסי מין באופן קבוע. הימנעות אינטימית לא יכולה אלא להשפיע על מצב הרוח ואת ההרגשה. אחרי הכל, בעזרת מין אדם מקבל פריקה פיזית ורגשית, ובכך לשפר את מצבם.

מה תקופת ההיעדרות של מין נחשב התנזרות, כל אדם יכול לקבוע לעצמו בלבד. עבור מישהו זה כמה ימים, עבור אחרים - כמה חודשים, או אפילו שנים.

מדענים ערכו מחקרים רבים על היתרונות והנזקים של התנזרות מינית אצל נשים, שמסקנותיהן לא היו חד משמעיות.

הפגיעה בהינזרות ממין לנשים

אחת התכונות האינדיבידואליות של האדם היא שלופעילות של תשוקה מינית. לכל אחד יש את שלו ואנחנו לא יכולים לשנות אותו. אלה שהטבע העניקו למזג חזק, זה לא קל בזמן שאין אינטימיות קבועה. אפילו התנזרות של חמישה ימים מקיים יחסי מין עם אישה עלולה להזיק לה. היא נעשית עצבנית ועצבנית, והכעס והתוקפנות שלה יכולים להתנפץ על כל מי שנופל מתחת לידה החמה. כמו כן לאנשים האלה במשך זמן רב מדי יכולים להיות התנזרות מזיקה, מהסיבה כי הדם הגואה אל איברי המין מתחיל לקפוא על שמרי האגן.

בהתחשב בכך שלכל אדם יש צורך במין, ההשלכות של התנזרות בנשים הן אינדיווידואליות: אפשר להזיק, בעוד שאחרות נהנות מכך.

השימוש בהימנעות של נשים

אחד הרגעים הנעימים של ההתנזרות ממשגל מיני לזמן מה הוא תחושה חיה יותר במהלך יחסי המין. מומחים רבים אפילו ממליצים

היתרון של התנזרות על נשים

תקופה קצרה של נטישה לקרבה אינטימית לזוגות שבמערכות היחסים שלהם תשוקה.</ P>

מנקודת המבט של המדע יש מושג כזה,כמו סובלימציה, כלומר, ניתוב מחדש של אנרגיה unspent. ההתנזרות הזמנית מובילה לרצון פעיל לעסוק ביצירה ובשיפור עצמי, כמו גם בעבודה אחרת, שבדרך כלל אין לה מספיק זמן ואנרגיה.

עם זאת, היתרונות של התנזרות מינית רק בכמויות קטנות. לכן, אל תוותר על סקס. אחרי הכל, יחסי מין הרמוניים הם חלק נפלא מהחיים של כל אדם. ואוהבים רבים יסכימו עם זה.