למה בחודשים שאתה רוצה סקס

אינטימיות אינטימית בימים קריטייםנציגים רבים של המין ההוגן נחשבים לחלוטין בלתי מקובלים וכיבוש מלוכלך. בנוסף, אלה ממש מעוותות עם כאב לא מבין למה חלק רוצה סקס במהלך הווסת.

למה אתה רוצה סקס עם גברים חזק יותר?

למרות העובדה כי מאז ימי קדם אישה בזמן הווסת נחשב "טמא", ואפילו הדתות העיקריות הסכימו בדעה זו, האוסר על יחסי מין עם הבעל בימים אלה, עכשיו דעת בנושא זה בקרב מומחים שונה במקצת.

הרופאים אומרים כי בימים קריטיים אישהיש שחרור הורמונלי, כמו רמת הטסטוסטרון הוא גדל באופן משמעותי. בנוסף, יש זרימת דם לאיברי המין, כך שהם הופכים רגישים יותר. עובדות אלה הן שנותנות תשובה לשאלה מדוע במהלך יחסי מין רצוי מאוד לקיים יחסי מין.

האם כדאי לקיים יחסי מין בימים קריטיים?

נשים אלה שרוצים מאוד סקס במהלך הווסת והשותף שלהם לא אכפת, יכולים להרשות לעצמם תענוגות אהבה בימים אלה, אבל רק בתחילה שוקל את כל היתרונות והחסרונות.

אז בואו נתחיל עם מינימום של סקס במהלך הווסת. הדבר העיקרי שיש לזכור הוא כי במהלך תקופה זו, הרחם נפתח, מה שהופך אותו פגיע לזיהומים ודלקות. אז, בימים אלה סיכון גבוה מאוד של סיבוך על ידי שפע של מחלות. בנוסף, מסת הדם היא סביבה מועילה לשעתוק חיידקים ומיקרובים, אשר יכולים גם להשפיע על בריאותו של בן הזוג.

כדי למנוע השלכות שליליות, עליך בזהירות לעקוב אחר אמצעי זהירות. בנוסף לעובדה כי יש צורך לבצע את השירותים של איברי המין כמו קודם,

בזמן הווסת אתה רוצה סקס

אז אחרי יחסי מין, בתהליך של הזיווג יש צורך להשתמש בקונדום.</ P>

עם זאת, גם אם אתה מאוד רוצה לקיים יחסי מין במהלךאתה לא יכול לעשות את זה עם שותף מזדמן, אבל רק עם אדם מהימן אתה בוטח. זה מוסבר על ידי העובדה כי מחלות מסוימות לא יכול להגן אפילו קונדום. היתרונות של אינטימיות בימים קריטיים כוללים תחושות חריגות ואורגזמות בהירות המסייעות להפחית את הכאב ולהקל על מחזור הווסת. בנוסף, בשל עיסוי טבעי של הרחם, להיפטר הגודש של אנדומטריום הוא מהיר יותר, מה שמאפשר לקצר את תקופת החודשים.