כמה פעמים אתה יכול לעשות סקס אנאלי

סקס אנאלי עוזר לגוון מיניתהחיים יכולים לתת רגשות מיוחדים לשני השותפים. זוגות רבים העוסקים במין אנאלי מתעניינים בשאלה באיזו תדירות הם יכולים להיות מעורבים. כמו כל תחום אינטימי, היבט זה הוא מאוד אישי, והוא מותנה על ידי העדפות אישיות ותכונות של בריאות.

קל לנחש כי החששות לגבימעשים מיניים תכופים בפי הטבעת מתרחשים בדרך כלל אצל נשים. מה שלא ניתן לומר, הטבע לא צפה סוג זה של משגל, ולכן, בריאות האישה הוא איים במידה מסוימת על ידי שיעורים תכופים מדי של מין אנאלי.

מה קורה אם יש לך סקס אנאלי?

תשובה חד משמעית לשאלה לשאלה באיזו תדירותאתה יכול לקבל סקס אנאלי, מומחים לא נותנים. מישהו נוהג כמה פעמים בשבוע ומרגיש נהדר, אבל עבור מישהו פעם בחודש זה קשה.

חשוב לציין כי מבנה פי הטבעת בכל אחד מהםנשים בנפרד ומידת מתיחותו. לכן, תחושת כאב חזקה במהלך יחסי מין זמן רב לאחר זה סימפטום רציני.

כמה פעמים לעסוק במין אנאלי, תלויהשלכות של מעשים כאלה. אם גם עם שימוש בחומר סיכה מיוחד ומרגוע מלא, הכאב לא עובר, נשאלת השאלה לגבי האפשרות הכללית להמשיך את התרגול.

רופאים מזהירים כי עם התעללות במין אנאלי באישה בתוך 3-4 שנים, יכולות להיות בעיות כאלה:

  • סדקים פנימיים וחיצוניים בפי הטבעת;
  • מתיחה של הספינקטר, הכרוכה באי-שליטה;
  • איום הוורידים המתוחים בפי הטבעת.

עבור חברי החצי חזק, יש גם סיכון מסוים. זה בעיקר בשל העובדה כי יש microflora טבעי פי הטבעת,

כמה פעמים אתה יכול לתרגל אנאלי

אשר עבור הקרום הרירי של הפין והשופכה יכולה להיות שלילית למדי. למרות שבמעשה האנאלי ההסתברות להיריון מתקרבת לאפס, זה בטוח יותר להשתמש בו עם קונדום.</ P>

שאלה, אם זה אפשרי להיות מעורבים לעתים קרובות אנאליסקס, כל זוג מחליט על עצמם. מומחים מייעצים לעשות את זה לא יותר מ 2-3 לחודש ולהיות קשובים לבריאות שלך ככל האפשר. נשים צריכות לנוח את פי הטבעת ולבצע תרגילים עבור הסוגר - לחילופין לדחוס ולהרפות אותו לפחות 40 פעמים ברציפות. טעינה כזו תחזק את הסוגר ושרירי הפתיחה האנאלית.