מאשר אוננות שימושית

על פי הסטטיסטיקה, אוננות עוסקת יותר50% מהנשים, באמצעות מטרה זו לעתים קרובות יותר אצבעות או ויברטור. גורמים שמדחפים את המין ההוגן לכיבוש הזה, מספר עצום, למשל, ייתכן שהיעדר מגע אינטימי או אי שביעות רצון מינית. מדענים הוכיחו את היתרונות של אוננות נשים, אם אין מין, וגם עם שותף. יש לציין כי זה חל לא רק על בריאות, אלא גם על יחסים עם בן זוג.

היתרונות והנזקים של אוננות נשים

נשים רבות תופסות סיפוק עצמי,כתחליף ליחסי מין מסורתיים, אבל למעשה זהו סוג של סיפוק עצמאי המאפשר לאישה לבחון טוב יותר את גופה. כתוצאה מכך, במהלך יחסי מין עם בן זוג הסיכוי להגיע לאורגזמה באופן משמעותי.

כמה שימושי הוא אוננות:

  1. סיפוק עצמי עוזר לשפר את מצב הרוח, כי במהלך האורגזמה בגוף מייצר סרוטונין - הורמון של אושר.
  2. אוננות עוזרת לשפר את חיי המין,וזה הוכח על ידי ניסויים רבים. האשה יודעת מה זה מביא הנאה, שיתוף מידע זה עם אחד נבחר, אתה יכול לקבל באופן קבוע אורגזמה עם סקס מסורתי.
  3. סיפוק עצמי הוא פריקה מעולה,כדי להיפטר הלחץ כי הוא צבר במהלך היום. לכן, מומחים אומרים שאם אתה רוצה להירגע, ואז לאונן.
  4. היתרון של אוננות נקבה הוא שזה עוזר להתמודד עם התחושות הכואבות של תסמונת קדם-וסתית. עוד סיפוק עצמי עוזר להפחית את כאב הראש.
  5. עם תרגול קבוע, אתה יכול להפחית את התדירותתסמינים ספסמודי במהלך המחזור החודשי. נשים העוסקות בסיפוק עצמי, טוענות כי במהלך המחזור החודשי הן אינן סובלות מכאב חמור.

אשר לפגיעה באוננות הנשית, הואאפשרי רק אם לא נעקוב אחר כללי ההיגיינה במהלך התהליך. אין להשתמש בפריטים שאינם מיועדים לסיפוק עצמי, כיוון שזה טראומטי. יש גם את הדעה כי במקרים נדירים אוננות יכולה לגרום לאישה לא להיות מסוגל לחוות אורגזמה עם סקס מסורתי. לכן הסקסולוגים לא ממליצים על התעללות עצמית.