סקס בימים הקריטיים

מין בימים קריטיים נראה כי רבים להיות משהו מלוכלך ובלתי מתקבל על הדעת, אבל זה לא רק את החסרונות הקשורים לצד האסתטי, אלא גם המקצוענים.

סקס בימים קריטיים: חסרונות

נערה מעטים מודה לקיים יחסי מין בימים קריטיים עם היכרות חדשה. ובכל זאת, אני רוצה לעשות את המגעים הראשונים ללא תופעה כזו. עם זאת, יש לזה משמעות אחרת.

בימים קריטיים, האיברים המיניים של אישההגנה מועטה מאוד מפני חיידקים ובקטריות. באופן מילולי, בימים אלה להרים זיהומים מינית בקלות כאילו יש לך פצע פתוח על הגוף. אז אם אתם באמת רוצים לקיים יחסי מין, ולאחר מכן לתת לו להיות עם קונדום. עם זאת, הוא הוכיח כי הגנה מניעה כזו היא בהחלט לא מתוך כל הצרות: למשל, המולקולה HPV נגיף (וירוס הפפילומה האנושי) הוא קטן יותר מאשר את הנקבוביות של קונדום, ואז לאפשר לו להאריך בחופשיות לתוך הפנים. כפי שאתם יודעים HPV, - אחד הגורמים לסרטן צוואר הרחם.

החיסרון העיקרי הוא קיום יחסי מיןימים קריטיים הם הזדמנות לקבל מחלה לא רצויה. אבל אם יש לך שותף אמין, זמן נבדק, אז זה מינוס לא קיים בשבילך.

השני שלילי - הצד האסתטי, וכמובן, חוסר הזדמנויות לעסוק, למשל, מין אוראלי או מין בתנוחות מסוימות (במיוחד עם דימום כבד).

החסרונות הם גם העובדה כי בהקסם נקבה נקבה הווסת משמש לעתים קרובות את הטקסים של הלחש. עם זאת, שימוש לא מקצועי, זה יכול לתת את ההשפעה ההפוכה ולגרום לריב. לכן, אם אתה מאמין בכוחו של קסם, עליך להימנע ממגעים כאלה.

סקס בימים קריטיים

סקס בימים קריטיים: המקצוענים

כפי שאתם יודעים, הביוץ מתרחש באמצעמחזור, ולכן ההסתברות להריון היא גבוהה. אם זה לא התוכניות שלך, אז סקס בימים קריטיים יש פלוס בשבילך: בתקופה זו, ההסתברות להריון לא רצוי הוא נמוך מאוד. עם זאת, כדאי לזכור כי זה לא ערובה 100%.

סקס לאחר ימים קריטיים 1-2 ימים לפני תחילת נחשבת גם הבטוחה.

עוד פלוס - סקס במהלך הווסת יכוללהפחית את עוצמתם ומשךם אצל חלק מהנשים. כלל זה לא עובד עבור כולם, אבל כמה נשים ציינו את האפקט הזה. העיקר הוא שזה סקס בטוח עם אדם אמין, כך הצדדים שלילי בשום מקרה לא יכול להשפיע על הבריאות שלך.