תחושות סקס אנאלי

כל אישה לפחות פעם אחת בחייה חשבה איך לגוון את חיי המין? וכדי ליצור מערכת יחסים, מה חדש? כדי לפתור בעיה זו, זוגות רבים מתאמנים במין אנאלי.

כמובן, אישה שקראה מגוון שלפורומים, להתחיל להתגבר על ספקות ופחדים, האם זה באמת תחושה במהלך סקס אנאלי כל כך נעים? והאם כדאי לנסות כזה יחסים מיניים לא סטנדרטיים?

מהן הרגשות במהלך יחסי מין אנאליים?

יש דעה כי אישה עוסקת אנאליסקס רק כדי להפוך את השותף שלך מאושר. עם זאת, הוא טועה. התחושות של אישה עם מין אנאלי שונות בכל פעם, אבל זה לא אומר שהם לא נעים. כאן הכל תלוי במהירות החדירה ובגודל האיבר המיני של בן הזוג.

ברוב המקרים, התחושה של בחורה עםסקס אנאלי הוא חזק כל כך שהוא מסוגל לחוות אורגזמות אחדות בבת אחת. זה מוסבר על ידי העובדה כי מספר גדול של קצות העצבים מרוכזים בפי הטבעת, כאשר מידע על גירוי של נקודת G נשלח למוח.כדי להשיג את ההנאה הגבוהה ביותר, מומלץ להמריץ את הדגדגן בו זמנית. השפעה זו על הדגדגן מחזקת את האורגזמה ומספקת גירוי נוסף לקצות העצבים, המרוכזים באזור האגן.

תחושות במהלך המין האנאלי הראשון

במין האנאלי הראשון, אישה יכולהכדי לחוות רגשות לא נעימים בהתחלה. כדי ליהנות ממנה, אתה צריך להירגע ולהתכוונן ככל האפשר. הוא האמין כי לפני נטילת סקס אנאלי בפעם הראשונה, ילדה עדיף לחוות תחילה אורגזמה נרתיקית. אחרי זה, הכל יירגע קצת להתנפח. במצב זה, יהיה קל יותר עבור השותף להיכנס והאישה תהיה נעימה יותר. מאחר שקירות המעי רזים מאוד, קיימת אפשרות להגיע לאורגזמה של הרחם, שהיא כמעט בלתי אפשרית עם מין נרתיקי.

אחרי סקס אנאלי - אילו תחושות?

תחושות אחרי סקס אנאלי הן פשוט שונות. יש נשים המתלוננות על כאבים באזור האגן, אחרים שמחים על ידי התחושות. כאן, כמו בכל ענייני המין, הכל מגוון מאוד ואינדיווידואלי.

כל אדם הוא אדם ורגשותיואין כמוהו עם התחושות של אחר. העיקר בשיעורי מין אנאלי - אל תגזימו. הגישה הנכונה והיעדר אלימות יעזרו לכם להשיג את ההנאה הגבוהה ביותר.