10 סימנים שאתה זקוק בדחיפות למין

אנשים רבים אינם יודעים כי המין נחוץ לא רקכדי לקבל הנאה, וגם כדי להיפטר בעיות רבות. הסימנים הראשונים כי אין לך מספיק סקס - עצבנות וכעס על העולם כולו. כל אדם הוא אינדיווידואלי והעדר מין מתבטא בדרכו שלו, אבל יש 10 תכונות עיקריות.

אז הנה הם:
 1. יש לך מצב רוח רע, מה שהופך לדיכאון. כדי להיפטר מזה יש יפה- מין. במהלך יחסי מין, אדם מקבל סיפוק פסיכולוגי, כמו גם הורמונים של מצב רוח טוב - אנדורפינים. סקס טוב משפיע על המוח, כמו גם על מצבו הכללי של הגוף. כלומר, כמעט ללא מאמץ, תוכלו לשפר את מצב הרוח שלך.
 2. אתה כל הזמן מרגיש כאב. קודם ראש, אחר כך בטן, גב ואתה באמתלא יודע מה הסיבות, אז אולי זה חוסר סקס? הוכח כי קיום יחסי מין מפחית את רגישות הכאב. בזמן השיא של הנאה בגוף, הורמון האוקסיטוצין משוחרר, אשר בתורו תורם את המראה של אנדורפינים. הורמונים אלה פועלים כמו מורפין ולהפחית כאב. בנוסף, הגוף הנשי מייצר אסטרוגן, אשר יכול להפחית את הכאב. מכאן, ניתן להסיק כי סקס הוא משכך כאבים מעולה.
 3. במשך זמן רב אתה לא יכול להיפטר מעודף משקל. במהלך סקס טוב ופעיל, אתה יכוללאבד קלוריות, וכתוצאה מכך, להיפטר קילוגרמים מיותרים. בממוצע, מספר הקלוריות שאבדו שווה לרוץ 15 דקות, כלומר, במשך חצי שעה של תענוגות הבשורה תאבד עד 200 קלוריות. רק קיום יחסי מין נעים יותר מאשר בריצה.
 4. יש לך חסינות חלשה. סקס הוא דרך מצוינת לחזק את החסינות שלך. אצל אנשים שאינם מקיימים יחסי מין, בגוף הם נוגדנים פחות ב -30%, וכתוצאה מכך הם חולים הרבה יותר.
 5. אתה לא ממש אוהב את גודל השד שלך. אתה כנראה יהיה מופתע, אבל עבודה סקס רגיל מקדם הגדלת חזה. באישה נרגשת, זרימת הדם לשד עולה, וכתוצאה מכך, הגודל יכול להגדיל ב -25%.
 6. יש לך בעיות בזיכרון. מידע מדהים נוסף, אבל אמיתי - קיום יחסי מין משפר זיכרון ומגדיל IQ. והכל בזכות זרימת הדם המהירה, המאפשרת לקבל את המוח החמצן הדרוש.
 7. אתם סובלים מנדודי שינה. במהלך יחסי מין, אדם מגדיל את כמות ההורמון אוקסיטוצין, אשר יש השפעה מרגיעה, כלומר, אתה תהיה ישן מתוק בשלווה.
 8. העור נעשה מרופט ומכוער. סקס - אימון נהדר עבור השרירים, עבורכל הקבוצות. במהלך האקט המיני, ההורמון טסטוסטרון משוחרר בגוף, אשר משפיע באופן חיובי על מערכת השרירים והשלד. בנוסף, מין קבוע תורם להיווצרות יציבה נכונה. אם אתה לא רוצה לממש בבוקר, ואז לקיים יחסי מין, 20 דקות ואת האפקט הדרוש מתקבל.
 9. 10 סימנים לכך שאתה זקוק בדחיפות למין 1

 10. על פניו החלו להופיע סימני הזדקנות. סקס עוזר להגדיל קולגן, אשרעוזר לשפר את מצב העור, עושה את זה חלקה וגמישה. הורמון נוסף - פרוגסטרון עוזר להיפטר אקנה. סקס רגיל ב 30 שנה אתה נראה כמו ילדה בת 25.
 11. אתה חושב שאתה לא נראה טוב מאוד. אתה מקנא בילדות יפות ורחבות,אשר מביטים בך מכל עמוד של מגזין מבריק, אז זה דחוף לעסוק במין לוהט. אדם אהוב יכול לא רק לומר, אלא גם להוכיח איזו אישה יפה ורצוי אתה.