חוסר סקס

מדענים מרחבי העולם גיבשו זה מכברהגדרה ברורה: המין חשוב לבריאות הגופנית והפסיכולוגית של האישה. עד כה, רבים יודעים על כל הצרות הקשורות למין - מחלות המועברות במגע מיני, הריון לא רצוי. אבל מעטים חושבים על איך, מחסור במין משפיע על בריאותן של נשים. הסיבות לחוסר המין אצל נשים וגברים, ככלל, הם שונים. הסיבות העיקריות שעולות אצל נשים - הוא היעדר בן זוג, בעיות בחיי המין בחיי הנישואין, חוסר תשוקה למין ולאחרים.

בתחילה, רוב הנשים לא מצרפות הרבהאת הערך של מספר אנשי הקשר המיניים. זה נכון במיוחד עבור נשים משפחה עם ילדים שיש להם הרבה בעיות ביתיות או נשים שאינן נלהבות יתר על הקריירה שלהם. נציגים כאלה של המין ההוגן לא תמיד מתייחסים לעובדה שהם לא קיימו יחסי מין כבר חודש. אבל היעדרות ארוכה של סקס מזיקה לכל הנשים, אפילו עסוקה מאוד. שנה ללא סקס יכול לגרום לאישה עייפה יותר, וגם, להשפיע לרעה על המראה.

מה גורם לחוסר מין?

ההשלכות של חוסר מין יכולות להיותשונה אצל נשים שונות. זאת בשל המאפיינים האישיים של הגוף ואת אורח החיים. ההשלכות הנפוצות ביותר של היעדרות ממושכת של מין הן:

  • Fibroids. פיברומיומה היא גידול שפיר, המופיע לעיתים קרובות אצל נשים, אשר במשך זמן רב אינן מקיימות יחסי מין;
  • תסמונת קדם וסתית כואבת. אם אין סקס במשך זמן רב בחיי האישה, הווסת היא הרבה יותר כואבת - יש כאבים בבטן התחתונה, תנודות במצב הרוח, תיאבון מופרז;
  • הפרעות בגיל המעבר;
  • האפשרות של דימום ברחם. מבחינה פיזיולוגית, המין מעסה את הרחם. אם אין לך סקס במשך זמן רב, הרחם הוא משולל של עיסוי זה, אשר יכול להוביל את המראה של הפרעות שונות;
  • עודף משקל. זה ידוע כי במהלך יחסי מין, אישה מאבדת מספר רב של קלוריות. סקס ניתן להשוות לריצה או עם מעמד אינטנסיבי על סימולטור. אישה שלא עשתה סקס במשך זמן רב נוטה יותר לבעיות עם עודף משקל.

בגיל 35-45 שנים ברוב הנשיםיש תקופה של התעניינות מוגברת במין - שיא ​​המיניות. בתקופה זו נשים זקוקות לסקס יותר מכול - קיום יחסי מין מספק מראה אטרקטיבי, מרץ ועניין בחיים. העדר יחסי מין בגיל זה מוביל לתוצאות השליליות ביותר. לדברי פסיכולוגים, אם אישה בגילאי 35-45 בקביעות אין סקס, אז היא ברמה התת מודע לוקח על כתפיה בעיות נוספות ומשימות. זה, בתורו, מוביל ללחץ, עייפות, אי שביעות רצון מהחיים. נשים אלה מגלים במהירות גיל שינויים הקשורים לגיל, מראה מתדרדר.

חוסר רצון למין

שנה ללא סקס יכולה להוביל אישה אחרי 35שנים להתמוטטות עצבים, לבעיות בריאותיות. לכן, אם אישה לא רוצה לקיים יחסי מין, היא צריכה להתייעץ עם מומחה. חידוש יחסי המין בין בני זוג מסייע לנוח משותף ארוך, שבמהלכו מתעוררות כל הבעיות והחששות. אישה בודדה צריכה לעסוק בספורט פעיל ובריקודים. ספורט, ריקודים סלוניים או מזרחיים מאפשרים לכל אישה להרגיש מושכת. תנועות למוסיקה יכולות להקל על המתח ולהוות פריקה מינית.