סקס אנאלי הוא טוב ורע

השואף למגוון של חיים אינטימיים, גבר בא אל סוג חדש של יחסי מין: סקס אנאלי, היתרונות והנזק שממנו נלמדים עד עצם היום הזה.

יתרונותיו של מין אנאלי

לעשות מין כזה, מלכתחילה,האם אלה זוגות שאינם רוצים לרכוש צאצאים בעתיד הקרוב. יתר על כן, הקואליציה נמשכת הרבה יותר מאשר עם יחסי מין בנרתיק. הודות לכך, שני השותפים יכולים ליהנות זה מזה זמן רב.

על פי חוות דעת של פסיכולוגים, סקס אנאלי נותןתחושות חדשות, עוזר לגוון את חייהם האינטימיים של זוגות שחיו יחד שנים רבות. בנוסף, הסכמה ליחסים כאלה מעידה על אמון מלא בין הנאהבים.

מאז יש אזורים פי הטבעת,אחראי על הרגישות המינית, מעסה אותם, נשים רבות מצליחות להשיג אורגזמה בהירה יותר מאשר במהלך יחסי מין קבועים. אם יש לך שותף קבוע, אז החדירה של הזרע לתוך פי הטבעת מועילה לרווחתה, כי הקירות של פי הטבעת מסוגלים לספוג באופן פעיל חומרים שימושיים הכלולים הזרע.

ראוי לציין שכאשר עונים על השאלה בנוגע לפגיעה או תועלת של מין אנאלי, זכרו כי מדובר בבורות בכללים של ליטופים כאלה שיכולים להתפתח לבעיות בריאותיות.

איזה נזק למין אנאלי?

Proctologists אומרים כי מין אנאלי יכול להזיק לבריאות שלך, ולכן, כדי למנוע זאת מלעשות את זה לא צריך להיות יותר מ 2-3 פעמים בחודש.

הרירית של פי הטבעת היא עדינההמבנה, אשר קל מאוד להזיק עם הזדווגות פעיל. יתר על כן, היא אינה מסוגלת לספק הגנה מפני איידס. הסיכון לזיהום עם הפטיטיס C הוא גבוה, וריאציה של המופע של סרטן אנאלי, טחורים של סדקים, צניחה של פי הטבעת אינו נכלל.