תענוג oit סקס אנאלי

יש דעה כי סקס אנאלי הוא הגבולחלומותיהם של גברים רבים, אך לא כל אשה מחליטה על ניסוי שכזה. ישנן מספר סיבות לכך, זה יכול להיות קומפלקסים, דעות קדומות נגד מין זה, ואולי בורות של אישה, איך ליהנות ממין אנאלי וחוסר יכולת של שותף כדי לספק את זה. אבל הדברים האלה ניתנים לתיקון, העיקר הוא הרצון ואת אמון מלא אחד את השני.

מהו העונג של סקס אנאלי?

שאלה זו נשאלה לא על ידי אישה אחת, בהתחשבסקס אנאלי נעים רק לגברים. אבל בפועל מראה כי עושה סקס אנאלי יכול להיות גם שותף כיף, ורוב לקבל תחושה נעימה מן התהליך. העובדה כי ליד פי הטבעת הוא מסה של קצות העצבים, אשר ישמש במהלך ליטופים. כמו כן, אצל נשים רבות, הרחם שוכב מעט, מה שמאפשר לעורר את נקודת ה- G במהלך מגע מיני. אבל אתה צריך לזכור כי כדי ליהנות ממין אנאלי רק אחת מכל שלוש נשים. וכמובן שאתה לא צריך להתאמן מין כזה עם כל בעיה עם פי הטבעת ועם מימדים צנועים של הפין של השותף.

איך ליהנות עם סקס אנאלי?

עבור תהליך להביא הנאה לשני, כדיסקס צריך להיות מוכן. כן, בסרטי פורנו השותף חודר בקלות לכל חור בגוף הנשי. בחיים, כפי שאנו מבינים, הכל שונה. לכן, עדיף להתחיל לחדור עם אצבע, ורק אז, אם אין כאב, אתה יכול לנסות להיכנס הפין.

אנשים רבים חושבים כי הכאב הוא לא שםהימנע ו בסובלנות לסבול. אתה לא יכול לעשות את זה! אם אתה מרגיש כאב, אתה צריך להפסיק, כי ככה אתה יכול לקבל הפסקה. הסיבה לכאב יכולה להיות הרפיה לא מספקת של השותף, ולכן, יש צורך לגשת מגע אנאלי רק כאשר האישה נמצאת בשיא ההתרגשות. כמו כן, כדי להירגע, אתה יכול לעשות אמבטיה עם שמן ארומטי. הכנה טובה למין אנאלי תהיה עיסוי.