איך יש סקס וירטואלי - -

אין זה מוזר להשתמש במילה כזאתשיחה "סקס". אבל סקס וירטואלי, ככלל, מוזכר פחות, כמו רבים מאמינים שרק אנשים עם חשיבה לא קונבנציונאלית או נפשית לא בריאה יכולים להתמודד עם זה. איך זה לא היה, אבל מין וירטואלי קיים, אם כי הוא אפילו פחות פופולרי, אבל מישהו צריך את זה. אם אתה עדיין מחליט לנסות סקס וירטואלי, אז ללא קשר לצורה שלה, בין אם זה סקס וירטואלי בטלפון או סקס וירטואלי ב- SMS, אתה עדיין צריך לדעת כללים מסוימים.

איך מתרגלים סקס וירטואלי?

  1. לעולם אל תתחיל סקס וירטואלי שלךמשפט עם המילים "אני רוצה סקס וירטואלי", כי זה הצעד השגוי הראשון בתקשורת כזו. אל תציעו את עצמכם לחלוטין ומיד, ראשית, כדאי לדבר עם בן זוג על נושאים מרוחקים, משותפים, ליצור הקדמה מיוחדת, ורק אז להמשיך אל האדם. כלומר, יש צורך לעבור מן הכללי אל הפרט.
  2. בשיחה על האישיות יש לקבוענתוני גיל, פרמטרים חיצוניים. ככלל, לייפות, להגזים הרבה מהם. זה לא טועה או לא נכון, להיפך הוא יכול להביא הנאה, אבל זכור כי לא האמת היא תמיד.
  3. החשוב ביותר הן המילים הנכונות עבורסקס וירטואלי. אתה אף פעם לא צריך להקדיש מחמאות לגבר, "חם" מילים, כמו זה הבסיס של סקס וירטואלי. יש צורך לתאר את הבגדים, את המראה, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לפרטים זוטות. זהו קצב הקצב הנכון והמילים הנכונות שיכולות לעורר שותף ולהפוך אותו לפנטז. בדרך כלל, הנרטיב צריך להיות שונה בקצב, בהתחלה איטי עם האצה הדרגתית ורק לאחר סיום המין הוירטואלי צריך להיות ההאטה שלה.
  4. אני רוצה סקס וירטואלי

  5. השלב הבא לאחר תיאור המראה הוא עצמךמעשה של אהבה. גם הוא חייב להיות מלווה במלים החיות ביותר, המתאר כל פעולה, כל צעד, כל מעשה, מלבד אנחות אהוב, אוהבי סקס וירטואלי יודע, הוא חייב להיות מלווה כל הזמן עם כל מיני הערות.

בסוף סקס וירטואלי, ללא קשראם הוא עבר בהצלחה עם בן זוגך או לא, אתה צריך להודות לו, מעריץ אותו, מעריץ אותו. כללי התנהגות של מין וירטואלי, מן האמיתי, אינם שונים כלל, העיקר בשני המקרים הוא לתת אחד לשני הנאה.