הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013

פרסומים שונים כמו לעשות כל מינידירוגים. יש הרבה מגזינים, טעמי הציבור הם גם שונים, ולכן קשה מאוד לתת למנהיגות את הקטגוריה "הנשים המסוגננות ביותר של העולם".

סולם לאומי אופנתי

אחד הפרסומים זיהה את מישל אובמה כסמלסגנון. זה מפורסם באמת על הטעם המעולה שלה כשמדובר אופנה. הוא מופקד עם משימה חשובה מאוד - לא רק להיראות מכובד, כמו הגברת הראשונה של המדינה אמורה, אבל יש צורך "להעיף מבט" על מה בעלה לובש. ניתן לומר ללא ספק כי היא עושה את עבודתה היטב.

לגבי עוד "ציפור של טיסה גדולה", וזה הגברת של המדינה ברמה, אז קית 'מידלטון, גם, לא נופל בפנים בבוץ. צעירה, אנרגטית, אלגנטית - כל זה קשור אליה. היא נחשבת בצדק אחת הנשים המסוגננות ביותר של העולם בשנת 2013. הנסיכה של שבדיה מדלן גם ראתה את שמלת המאסטר בצורה אופנתית. אשתו של ראש המפלגה הקומוניסטית הסינית, פנג לואיאנג, אוהבת כמובן מבקרים אופנתיים. למרבה המזל, או, למרבה הצער, אבל לא כל המדינאים יכול להתפאר בכך.

אילו נשים הן מסוגנן ביותר בשנת 2013?

למעשה, זה מאוד קשה "להפיץ" המושבים בהנשים האופנתיות והמסוגננות ביותר. עם זאת, ברשימה זו, אתה לא יכול להיכשל להציג את מגמות האופנה פיבי פיילו (היוצר של בית סלין) ללא תחרות מיוצ'יה פראדה (ראש בית פראדה). הם עובדים הרבה זמן בתעשיית האופנה, כך שהם יודעים ממקור ראשון איך אישה אמיתית ומסוגננת צריך להיראות.

יכולות התכנון שלו הוכיחו שוב ושובויקטוריה בקהאם. לה להיות על העליונה הוא מאוד חשוב, וזה לא מוזר. היא מעוררת תחושה של סגנון הן עבור בעלה והן ילדיה מגיל צעיר. אישה זו באמת ראוי לשבחים.

קרי וושינגטון, קית 'בוסוורת', ג'ניפר לורנס,ניקול ריצ'י, אמה סטון, שרליז ת'רון, דיטה פון טיז ועוד רבים אחרים - כל הנשים האלה "הצטיינו" ביכולתן להתלבש. לכל אחד מהם יש השקפות משלו על איך הבחורה צריכה להיראות. חלקם - חסידים של הקלאסיקה, אחרים - אוהבי רטרו או בסגנון הרחוב. אבל הם מאוחדים על ידי היכולת להרגיש אופנה.

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 1

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 2

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 3

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 4

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 5

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 6

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 7

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 8

הנשים המסוגננות ביותר של העולם 2013 9