סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013

בכל שנה סלבריטאים לא מפסיקים להדהיםציבורי. התלבושות הופכות נועזות יותר, מעניינות יותר, לפעמים מגוחכות. כמה כוכבים לא יכולים להתפאר בטעם. המבקרים הם חסרי רחמים לאנשים כאלה. אבל יש מי הם ראויה בצדק סלבריטאים מסוגנן ביותר. הם חושבים בזהירות דרך ארון הבגדים שלהם, והם ראויים לתהילה.

מנהיגים מוחלטים בין הכוכבים המסוגננים ביותר

הרבה מגזינים לפרסם דירוגים של ביותרכוכבי הוליווד מסוגננים ולא רק. הזוכים לורלס במירוץ האופנה הלכו לקייט מידלטון. הוא מפורסם בטעם מושלם, אפילו המבקרים לא יכולים להתווכח עם זה. התלבושות שלה אלגנטיות, בדרך כלל לחתוך עסקים, והכי חשוב תמיד בשילוב עם זה או אירוע. תשומת הלב המיוחדת ראויה לשחקנית קארי וושינגטון. רק אמירות מחמיאות נשמעות לעברה. הקהל, ובמיוחד מבקרי האופנה, שמח עם העובדה כי הבחורה הזאת לובשת שטיח אדום. כפי מראה בפועל, הכוכבים העליון מסוגנן לכלול לא רק נשים, אלא גם גברים. מנהיג ללא עוררין בין מחצית זכר של האוכלוסייה במיומנות להתלבש הוא ג 'סטין טימברלייק.

נסו לא לפגר מאחור

השמות שלמעלה אינם שמותלהפתיע. כוכב מושלם בבחירה של בגדים מסוגנן ביותר יכול להתפאר כוכב כרמן דל Orefais. זה 82 בן מודל מדהים את כולם עם נועזות בבחירת תלבושות. היא אלגנטית ו שיק. שוב, היא הוכיחה את זה, בכיכובו של ווג.

הכרה מאחרים יכולהלהתפאר בג 'סיקה. זויה סלדנה, כוכבת אווטר, היא הטובה ביותר ללבוש ג'ינס. עם המשימה של לבישת בגדים קלאסיים, אמה סטון עושה עבודה מצוינת. ההפך הוא Solange נואלס, שחקנית מוכשרת, האחות ביונסה. אופנה זו ידועה בתור אישה מסוכן כשמדובר בבחירת תלבושות.

בין הכוכבים המסוגננים ביותר זוכרים את קייטבוזוורת ', לילי קולינס, ניקול ריצ'י וגווינת פלטרו, שהכירו את עצמם במיוחד - מגזין People הכיר אותה כאישה היפה ביותר ב -2013. בנוסף, היא אחת מאלה המפורסמים ביכולתם להתלבש. שרה ג 'סיקה פרקר יכול להתפאר שמלות ערב אופנתי ולא רק. אבל בחיי היומיום הרגילים היא מעדיפה להתלבש בפשטות ובנוחות. סלבריטאים רבים אחרים לדבוק באותו עיקרון. המפתח לבחירה מוצלחת של תלבושות הוא היכולת להבין מה ואיפה אתה יכול וצריך להיות לבוש.

סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013 1

סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013 2

הסלבריטאים ביותר מסוגנן 2013 3

הסלבריטאים ביותר מסוגנן 2013 4

סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013 5

סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013 6

הסלבריטאים ביותר מסוגנן 2013 7

הסלבריטאים ביותר מסוגנן 2013 8

סלבריטאים מסוגנן ביותר 2013 9