עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה

בשנים האחרונות, נשים רבות מעדיפותלנעול נעליים עם קומות. כמו כן היום, לעשות בחירה טובה היא לא קשה, בגלל מגוון של דגמים, צבעים ותוספות הם מאוד נרחב. עבור אופנה רבה לעלות, במובן האמיתי של המילה - ההזדמנות להראות דמות יפה, אופנת אבזר ואת תחושת הסגנון. עם זאת, קשיים רבים להתעורר בעניין זה. אחרי הכל, להיות גבוה ככל שתוכל בעזרת טריזים נועלים נעליים עקב. אבל זה מה תהיה הבחירה הטובה ביותר מכל הבחינות, בהחלט קשה לומר. במקרה זה, סטייליסטים ממליצים לתעדף לפי העדפותיהם.

Heel - יתרונות וחסרונות

זה ידוע כי עקבים גבוהים לגרום שלהםהבעלים של אלגנטי, מעודן ואלגנטי. הטבה נוספת של העקב היא שזה דרך מצוינת להשוויץ רגליים חטובות, כמובן, בשיתוף עם הארון המתאים. עם זאת, עקב גבוה - זה לא תמיד מעשי ונוח. מדלל את העקב, כך הוא פחות יציב, אשר עשוי להוביל לצרות קטנות או גדולות וזה לא מאוד נוח בעת ההליכה. יתר על כן, על עקבים גבוהים לעיתים קרובות יש בעיות עם כף הרגל, אשר נכשל או מתקלקלת בגלל הרווח בין החלק הקדמי לחלק האחורי של הנעל. וגם, אם חוסר היציבות של הבעיה יכולה להיפתר בעזרת רחב או עקב נמוך, כף הרגל עם הבעיה במוקדם או במאוחר לידי ביטוי. במיוחד אם הנעליים הן באיכות זולה או נמוכה. עם זאת, הפופולריות של הנעל תמיד עקבים גבוהים. אחרי הכל, העקב גורם לבעליו יותר נשיים ועדינים, המאפשר חצי הגברית של תוספת זמן לטפל חבריו.

מה טריז טוב?

הנעליים עם עקבות האלטרנטיבה מאז ומתמידטריזים. אם נשווה רפידות אלה, ואז, כמובן, הטריז יש את היתרון של נוחות, יציבות ונוחות. כמו כן, נעליים עם עקבים טריז שמשתלבת היטב עם סגנון קלאסי ועוד שני משוחררת של בגדים. עם זאת, עליית wedgies לעיל, נעל הוא פחות אטרקטיבית, המראה הכללי יותר מחוספס, אשר, כמובן, אינו מוסיף נשיות ומיניות.

לכן, בחירה בין העקבים לביןוודג, צריך לקחת בחשבון לא רק העדפות טעם אישיות, אלא גם את מטרת האירוע שאליו אתה הולך, הנושא שלה, הגדרה, ואת המלתחה שלך בכללותו. אם אתה מכוון כדי ליצור דימוי אלגנטי וסקסי כי ייזכר ייזכר על ידי כל במשך זמן רב, הפתרון הטוב ביותר יהיה נעליים יפות עם עקבים. ואם אתה השאלה החשובה ביותר של נוחות ופרקטית, זה טריזי נעליים הכרחיים. עם זאת, בבחירת נעליים מסוגננות, בכל מקרה, אתה תהיה על העליונה.

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה 1

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה 2

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה 3

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה 4

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה 5

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה של 6

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה של 7

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה של 8

עקב או טריז - איך לעשות את הבחירה הנכונה של 9