כיצד ליצור סגנון משלך

זה כבר זמן רב בידי בסגנון בהיר ומענייןהיה כרטיס עתיד מזהיר, לא רק לגברים, אלא גם לנשים. אנשים תמיד מעניינים לדבר ולעזור למי הוא אוהד, וחוץ מזה, זה עוזר לפתור רבות מן השאלות הבסיסיות של חיים -. כדי ליצור מש' עם האדם אהוב, קריירה מוצלחת, וכו 'לכן, אנחנו לא נתעכב על ההבהרה של כל האמיתות המובנות, ולהתחיל לעבוד תוכנית - איך ליצור סגנון משלהם.

בהוראת ספרות

נתונים חיצוניים טובים - פן יפות דמותלא מספיק כדי לפתח סגנון משלהם. זה צריך להיעשות בזהירות ובמקצועיות. עם זאת, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשכור מעצב התדמית, אמן סטייליסט ואיפור, כמו לעשות הכוכבים. לכן, אנשים רגילים צריכים ללמוד כמה שיעורים בעצמם.

כדי לעשות זאת, להתאים הכשרה מיוחדתבספרות. כאשר אנו מדברים על סגנון של נשים, אנחנו לא יכולים לדמיין את זה בלי האישה, ולכן להגביל את עצמנו בצד החיצוני של סוגיית אי אפשר.

ספרים המכילים טיפים על התנהגות, קידום עצמי, הבחירה של בגדים בדרך כלל לכסות את הנושאים המרכזיים של יצירת התדמית והסגנון שלו ניתן למצוא שני מחברים לפחות:

  • Shepel ב M.;
  • יוג'ין Shatskaya.

בשנת ספרי Shepel אתה יכול למצוא הרבה מידע עלתמונה וכריזמה. הם מסבירים זמינים, איך להיות אטרקטיביים לאחרים, ועל כמה זה חשוב לא רק הסגנון, אלא גם במובן הפנימי של העצמי.

הספרים Shatskaia נותן יותר מידע על איך להתנהג לאישה, ואיך להתלבש כדי להיראות מסוגנן.

ברצינות לקחת את היצירה של הסגנון, ספרים אלה יסייעו בשלבים המוקדמים.

אנחנו באים עם דימוי

לאחר הקונספט של "סגנון", "תמונה" ו "כריזמה", התברר שזה זמן להתחיל ליצור תמונה אישית.

בשנים חייו כמעט של כל אישה יש שלוש תמונה, אשר הוא מנסה בכל יום.

עובד

הגברת עסקים יכולה להיות בוס של החברה, וו קופאית רגילה, תלוי במיקום ואת הפרטים של העבודה תלויה בו אלמנטים של בגדים שיתאימו לה - יהיה בהרמוניה עם העבודה והמעמד, כמו גם אלה שיהפכו גולת כותרת בתמונה.

אם ניקח את הדוגמא של הקופאית, אז נשאלת השאלה -איך לעשות גולת כותרת בתמונה, אם יש טופס מיוחד? והנה יש צורך לשים לב הנציגים של המקצוע - אני בטוח שרבים הבחינו לפעמים כי הבנות מצליחות להיראות אטרקטיבי בהשוואה לעמיתיהם בעזרת שיער, סיכות לשיער, לק.

עוד מקצוע הדורש באופן תמציתי - רוקח. במקרה זה, אתה צריך גם לגוון את התמונה אינה משתמש הבגדים, אבל עם העזרה של תכשיטים - טבעות, צמידים, וסגנונות שיער.

מנהל החברה הוא גם לא קל להפוך תמונהמעניין, כי סגנון במשרד קפדן מאוד מוגבל ודורשים צורות. להבליט את האופי הגברי - תכליתי, התמדה, קור רוח, אתה יכול להשתמש העניבה הנשית. עניבה - טיפה בים בין האפשרויות לעשות את הסגנון שלך מעניין, כך שכל אישה צריכה לחשוב על עוצמה, בהתאם לאופי שלה והתנהגות, בין אם מדוברת עניבה או צעיף צרפתי, מגפיים גבוהים מסיביים או משאבות מסודרת, חצאית ישרה או yubka- ההולם עיפרון.

בית

הפיכת סגנונו חייבת להיות שלמה, וכך אינם תופסים במקרה, אם אתה רוצה להסתכל עבודה 100%, והבית ללכת מעיל שמנוני. זה משפיע על ההערכה העצמית, ולכן ראוי ללמד את הסגנון שלו, אם יש פגמים, לא עובד.

בעת בחירת סגנון הביתה לבחור, מי אתה רואה את עצמך בבית - לבשל ארוחה טעימה, המארחת, שפשף מדפי ספרים לזרוח, או פשוט קישוט של הבית שלו.

ללבוש סינרים מקוריים, נעליים מצחיקות עםחתולים פרצופיהם או נשי עם פּוֹנפּוֹן פרווה על עקבים, שמלות משי או כותנות לילה תחרה טרי ברדס או פיג'מה kottonovye. כל אלה הם האלמנטים של בגדים הביתה הם ההפך לגמרי בסגנון, ולבחור את אחד אתה צריך.

נשי

כל אישה מפסיקה להיות עובדשירות או עקרת בית, כאשר קיים מפגש עם האהוב. לכן, את התמונה של אשר מיועדת ביקורים או פגישה כרגיל עם האהוב, צריך להיות קטגוריה נפרדת.

כיצד להחיל על עצמם בכל גברים בחברה החליטוילד לבד - זה תלוי במצב האישי שלה, ואת הנכונות של גברים - מה הוא רוצה לראות את הבחורה שלידו. לדוגמה, אדם הלובש חליפות עסקים הרף וחולצות לא יתאים הילדה מעדיפה סניקרס, ארוך רחב-שירט וג'ינס קרוע. גם מגוחך ייראה זוג שבו הגבר לובש סניקרס עם שרוכים, ג'ינס צבעוני עם הבטן עד הברכיים, והילדה - שמלות אלגנטיות עם הבאסקים ועקבי סטילטו. יצירת דימוי זה גם דורש התחשבות במצב והאדם שאיתו אתם מתכוונים לחבר את חייו.

מתעורר לחיים

אם אין לך דמיון מספיק כדי לבוא עם סגנון משלהם,ניתן להעתיק אותו כוכבי קולנוע, כוכבי טלוויזיה והדמויות בסרט. הרכיבו סרטים שבם שחקו תמונה שאתה רוצה להתאים - יופי קטלני, קר, או יקירים רוחניים שכל המרחם, וסולח לכל. שימו לב איך בדימוי המצויר הגיבורה, מה שהם לובשים, והכי חשוב - פעולות, בגלל סגנון - זה רק בצג החיצוני של האני הפנימי שלך.

כיצד ליצור סגנון משלך 1

כיצד ליצור סגנון משלך 2

כיצד ליצור סגנון משלך 3

כיצד ליצור סגנון משלך 4

כיצד ליצור סגנון משלך 5

כיצד ליצור סגנון משלך 6

כיצד ליצור סגנון משלך 7

כיצד ליצור סגנון משלך 8

כיצד ליצור סגנון משלך 9