איך להיות מעצב

בגדי מעצבים - כמו שזה נשמע! זה רק מקצוע נפלא - כמה הזדמנויות כמו רעיונות כשרונות צעירים?! אבל בין היתר הוא גם קשה, נסיעה קופצנית.

לחשוב כמה תכונותיש בגדי מעצבים. רבים מאמינים כי זה מספיק כדי להיות מסוגל לצייר ולהרגיש יפה. לא, יקירתי, זו דעה מוטעית. המעצב המודרני של הבגדים הוא האדם האוניברסלי שיש לשלב שני אנשים. הראשון, בעל חשיבה טכנית, היכולת ליצור שרטוטים, לבחור בדים ועיצוב בגדים. עם זאת, כל האמור לעיל יכול ללמוד, אבל זה רק הצעד הראשון בקריירה. אבל הדבר החשוב ביותר במקצוע של מעצב הוא כמעט בלתי אפשרי ללמוד. זה לא מספיק כדי להיות מסוגל לצייר, יש צורך להיות מסוגל להרגיש את הדבר שאתה יוצר! אתה צריך לקחת בחשבון גם את הפרטים הקטנים ביותר של התמונה שאתה יוצר, צבע, פרופורציות ושילובים.

יש דעה כי מעצבים לא הופכיםנולדים. אולי, במידה מסוימת זה, אבל למעשה עם עבודה מוגברת ומסירות אפשר להיות מעצב אופנתי ו ביקוש של בגדים - יהיה רצון.

מה אתה צריך להיות מעצב?

לפני שתתחיל לעבוד, אתה צריך לקבוע,אם אתה יכול להיות מעצב. לשם כך, בשלב הראשון, זוכרים את בית הספר, האם אתה אוהב את הנושא של "אימון עבודה" בבית הספר, כי זה הראשון עבור רבים לא לגמרי הבנתי את בית הספר של העיצוב.

השאלה השנייה שכולם צריכים לשאול את עצמםמעצב בגדים מתחילים - האם אתה אדם יצירתי? אם אתה נמשך דברים סטנדרטיים יותר ואין לך רצון מסוים לשנות משהו, אולי את העיצוב של הבגדים לא קוראים שלך בכלל?

לעתים קרובות מאוד מעצבי בגדים ישלצייר, לצייר. אבל איך עוד? מקצוע דורש סקיצות קבועות, בין אם זה חולצות, מכנסיים, חצאיות או שמלות. האם אתה אוהב לעסוק בסוג זה של יצירתיות? יש לך כישרון?

כדאי לחשוב אם אתה מוכן להקדיש את עצמךחיפוש אינסופי אחר משהו חדש, יוצא דופן ויוצא דופן? אם ענית בחיוב על כל השאלות הנ"ל, אז אתה בהחלט תצליח!

אני רוצה להיות מעצב של בגדים - איפה להתחיל?

כפי שאתה יודע, ההוראה היא קלה. דבר בחיינו ללמוד. לפני שאתם מגיעים מכוונים במיוחד על העיצוב של המוסד, יש צורך לנסות לשבת ליד השולחן יצירתיים ולעשות כמה סקיצות. לאחר מכן להצביע העבודה שלהם, להראות את זה כדי יקיריהם. אם קיבלת שבחים מקרובים, חברים, והכי חשוב מעצמך - כי עם שקט נפשי לבחור להיכנס לאוניברסיטה בכיוון זה. בנוסף לאוניברסיטה, אתה יכול ללכת מאמן אישי, קורסים או בית ספר לעיצוב. אבל בכל מקרה, אל תשכח שאתה צריך לעבוד קשה, לא משנה לאן אתה הולך.

בית הספר למעצבים

כדי להיות מעצב אופנתי מפורסם,זה לא מספיק רק כדי להיות מסוגל לצייר יפה יש תחושה של סגנון. כדי לקבל עבודה, כפי שאתה יודע, אתה צריך תעודה. ואתה יכול לקבל את זה בכמה דרכים. ביסודו של דבר:

  • אוניברסיטאות עם דגש על מחקר של עיצוב;
  • בית הספר לעיצוב;
  • קורסי עיצוב.
  • להיות מעצב אופנה

כמובן, לא כל המעסיקים יהיו מופתעיםהשכלה גבוהה, אבל את הדיפלומה של השלמת הקורס - בטוח. לכן, אם אתה בחוזקה החליט לממש את עצמך במקצוע של מעצב מעצב, אז כדאי לחפש את בית הספר לעיצוב מתאים בעיר שלך.

ולבסוף אני רוצה לומר את הקריירהבגדי מעצבים תלוי לא כל כך על החינוך קיבל, אלא על הרצון והמסירות של המקצוע. לעולם אל תשכח כי תהילה וכסף כמו אנשים אמיצים ונלהבים.