נמתח נעליים מה לעשות

נשים רבות של אופנה לעתים קרובות פנים כזהבעיה כמו נעליים מתוחות. במיוחד כזה מטרד קורה לעתים קרובות את הגברת העסקית ואת הבנות להוביל אורח חיים פעיל. עם הליכה תכופה, ולפעמים פועל, נעל נעליים מתרחשת מהר יותר. קודם כל, כמובן, זה נוגע לשלמות וגמישות של החומר. במקרה זה, האפשרות המוצלחת ביותר היא לקנות זוג אופנתי חדש. עם זאת, שיטה זו אינה מתאימה לכולם, הן מבחינה חומרית והן מבחינה פסיכולוגית. לאחר קלקול נעליים האהוב יכול לקלקל את מצב הרוח.

אם הנעליים נמתחות, אז היעיל ביותרהשיטה היא למלא את החלל הריק. עם זאת, אתה צריך לבחור את המילוי בזהירות. זה הכרחי כי החומר שאתה ממלא את הבוהן או העקב אידיאלי לוקח את הצורה של הנעל. טייטס ניילון הם הטובים ביותר עבור זה. חותכים חתיכת ניילון ומקפלים בעדינות לתוך הגרב. חומר זה הוא רך וגמיש. הוא יתמוך בצורה מושלמת.

מה אם נעלי העור היו מתוחות?

אם נעלי העור נמתחות, זה הכי טובלקנות בחנויות מיוחדות כריות עלים רופפים. בחר מילוי כזה עבור נעלי עור. בחנויות דומות יש עלים רופפים הן לגרב והן לעקב. במקרה זה, הקפרון לא יעזור הרבה, כי זה יהיה להחליק על הנעליים, ואת ההשפעה של זה יהיה קטן.

נעליים מתוחות מה לעשות 1

נעליים מתוחות מה לעשות 2

מה עלי לעשות אם נעלי הזמש נמתחות?

אם נמתח נעלי זמש, ואז בנוסף הדרךעם גרבונים קפרון יכול לנסות לשטוף את הנעליים ויבש אותו על סוללה או על תנור אחר. זה יהפוך נעלי זמש קצת כבר יכול לעזור במצב של הגדלת גודל. אתה יכול גם לקנות insole דבק מיוחד מן הג'ל. הם נמכרים בחנויות נעליים מיוחדות. רפידות כאלה לתקן את הרגל אינם גלויים בכלל, כפי שהם נבחרים בהתאם לגודל מודבקים לרגל. לכן, שיטה זו מתאימה גם אם נעלי זמש פתוח נמתח.

נעליים מתוחות מה לעשות 3

נעליים מתוחות מה לעשות 4