סוגי בדים לבגדים

קניית דבר מוכן או חומר עבור חייטות,אנחנו תמיד לשים לב לאיכות הבד, כי זה יהיה תלוי בתקופה המבצעית. יש צורך להבין את סוגי הבד עבור בגדים, לפחות ברמת הצרכן, כך הבחירה שלך היא תמיד מוצלחת והדברים ישרת אותך זמן רב.

סוגי בדים הלבשה

הרכב הבד נקבע על ידי הסיבים, והם מחולקים לשני סוגים: טבעי וכימי. בתורו, המניות הטבעיות מחולקות:

  • מקור צמחי (פשתן, כותנה, יוטה וקנבוס);
  • בעלי חיים (משי וצמר);
  • מקור מינרלי (אסבסט, awn).

סיבים כימיים מחולקים:

  • (ויסקוזה, lurex, אצטט, מודאלי);
  • מקור סינתטי (קפרון, ניילון, פרלון, בולוניה, סטרץ ', ניטרון, פוליאתילן, פוליפרופילן).

רשימת בדים, אשר מבוססים על סיבים כימיים, ניתן להמשיך, כי התעשייה המודרנית לא עומד בשקט. אנחנו גם נחשב את הסוגים העיקריים של בדים בגדים.

היתרונות של בדים טבעיים אינם רשומיםזה הכרחי, אבל הם מינים, אשר קשורים כימיים, רע, כמו כמה חושבים? לדוגמה, עבור אימון ספורט נדרשת חליפה שתאפשר לעור לנשום ולא לרסן תנועות. מאפיינים דומים ניחן במספר רב של "סינתטיים". לכן, פוליאסטר סיבים סינתטיים הם המרכיבים העיקריים בייצור של בדים עבור בגדי היום. להרים את הארון שלך, כל אחד מאיתנו מנסה לחשוב על איך צבעים אלה או אחרים יהיה בהרמוניה בינם לבין עצמם.

סוגי בדים לבגדים 1

אבל לא פחות חשוב הוא שילוב של רקמות פנימהבגדים! מרקם הוא מה שאתה צריך לשים לב. ואף על פי מעצבי אופנה לעתים קרובות מציעים שילובים אקסצנטרי מאוד, אלה מוצלחים להישאר: רך - קשה, מבריק - מט, פשוט - יקר.</ P>

עם כל שנה חומרים לתפירה הופךיותר. בדים מודרניים עבור בגדים נעשים חכמים: למתוח מוצר אהוב - A לייקרה, אור חם "פרווה מלאכותית" - היא אקריליק, נעליים ובגדים "ללא חת" - החומר הממברנה. ישנן הזדמנויות רבות יותר ליצור דרך משלו. ייצור מותגים רבים מציעים מגוון רחב של בדים בלעדית עבור ביגוד.