איך להיות מעצב אופנה

עולם האופנה מושך נערות צעירות רבותבחורים. תהילה עולמית, מותג יוקרתי, סדרה של מופעים ושורה של לקוחות דגולים - זה מה הצעירים מתחילים קריירה בתחום האופנה רוצה.

העיקר הוא להחליט בתקיפות על עצמך: "אני רוצה להיות מעצב אופנה!", ולא לסטות מן ההחלטה, לעבוד קשה, עושה הכל כדי להשיג את המטרה. ומה בדיוק להתחייב, על מנת לתרגם את הרצוי למציאות, המאמר שלנו יגיד לך. בו נדבר על איך להיות מעצב אופנה, וגם לנסות לברר מה נדרש בשביל זה.

מה אתה צריך להיות מעצב אופנה?

האיכות הראשונה והחשובה ביותרחייב להיות בעל יכולת עבודה מקצועית-קולוסאלית אמיתית. לא חושב להיות מעצב אופנה קל. גם אם יש לך את הכישרון בלי עבודה קשה, אתה לא תצליח.

כמו כן יש צורך ביצירתיות, בדמיון עשיר וביכולת לראות את העולם על כל גווניו, ולא רק בדרך הרגילה.

רצוי לקבל חינוך פרופיל,מתן ידע מקיף ומערכתי. אבל זה לא הכרחי - אתה יכול ללמוד איך מודל בגדים, לחתוך ולתפור, ואת עצמך, בדיוק כפי שאתה יכול ללמוד את המאפיינים ואת המאפיינים של בדים וחומרים שונים. בכל מקרה, כדי להמשיך את החינוך העצמי ואת שיפור עצמי לאחר חיים, אחרת מקצועי השפלה היא בלתי נמנעת.

חשוב גם להבין בבירור מה בדיוק אתה רוצה ליצור - בגדים להמונים או דברים ייחודיים המיועדים לבחור, נכון אניני טעם של אופנה גבוהה.

איך להיות מעצב אופנה?

החשוב ביותר בתהליך של מקצועילהיות מעצב - בפועל. לעולם אל תפסיק על התיאוריה, כל דבר חדש שלמדת, למד, אתה צריך לבדוק באופן מיידי ולנסות בפועל. לכן, הצעד הטוב ביותר להתחיל קריירה מעצב אופנה היא למצוא עבודה בסטודיו או להיות עוזר מעצב אופנה. אז אתה מיד להכיר את הצד המעשי של עולם האופנה יהיה מסוגל להעריך כראוי את היכולות שלהם.

אל תהיה overconfident, אבל לאהסתרת "בפינה הרחוקה". אל תפחד להביע את דעתך ולהציע את הרעיונות שלך, אבל ללמוד איך לתפוס כראוי ביקורת - לא נעלב ולא מנסה להוכיח את המקרה שלך. להיות מוכנים גם עבור גניבת רעיונות והעובדה כי גם את הפרויקטים המבריקים והמצליחים שלך לא יכול להצליח רק בגלל שאתה עדיין לא ידוע וסמכותי. יש סבלנות ולא מוותרים - ואז הווידוי לך בהחלט יבוא.

לעורר את הרעיונות של מעצבים אחרים, ללמוד את ההיסטוריה של אופנה ביוגרפיות של מעצבים מפורסמים. זה יעזור לך להבין את העקרונות של פיתוח אופנה.

כדי לתקן את הרעיונות שלך על הנייר ויש ליההזדמנות לחלוק אותם עם אנשים שדעתם חשובה לך, ללמוד לצייר. החיים והעבודה של המעצב ללא סקיצות בלתי אפשריים. ראשית, אתה יכול ללמוד לצייר עם עיפרון, ובעתיד תצטרך לשלוט כמה עורכי גרפי ותוכניות מחשב ציור.

עכשיו אתה יודע איך להיות מעצב אופנה מפורסם,ואולי, בשנים הקרובות, תהפוך לגילוי המבריק ביותר של עולם האופנה. תאמינו בעצמכם ותזכירו כי הצלחה באה למי שואפים אליה.

איך להיות מעצב אופנה 1

איך להיות מעצב אופנה 2

איך להיות מעצב אופנה 3

איך להיות מעצב אופנה 4

איך להיות מעצב אופנה 5

איך להיות מעצב אופנה 6

איך להיות מעצב אופנה 7

איך להיות מעצב אופנה 8

איך להיות מעצב אופנה 9